Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2013-7-1" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
Pyšquorki
 
karma -97 Reagovat
1.7.2013, 18:31
 
 
Reakce na Banbadin: Navrhuji se s takovými lidmi sejít a...
to by byla legrace byt s Mikem v komisi, ktera profiltruje kvalitni dotazy Smajlík . ted vazne - asi je to fakt hloupost a cenzura. nemyslim si, ze mam treba ja pravo posuzovat neci dotazy nebo ze se nemuze zeptat nekdo, kdo jinak z jakyhokoliv duvodu nepise na diskuzi. ale souhlasim, ze ptat se na to, zda je napr. Szabo nas kmenovy hrac, je smesne, a ze by si dotycny mel procist nejen poslednich nekolik prispevku v sekci "Ptejte se", ale i treba nejdriv pouzit google (kde by podobnou informaci behem par vterin nasel), nez bude sportovniho reditele nesmyslne okradat o v podstate volny cas.
 
 
Zdenda2012
 
karma +2 Reagovat
Zdenda2012 | Turnov
1.7.2013, 17:29
 
 
Ja bych o tom uvažoval ale spiš letecky,možna i autobusem zaleži jak dlouho by se jelo a kolik by to mohlo stat.
 
 
Bartik24
 
karma -106 Reagovat
Bartik24 | Turnov
1.7.2013, 16:27
 
 
Reakce na libgarny: Zdravim pánové, uvažujete někdo o au...
já už jsem předběžně přihlášen Smajlík
 
 
libgarny
 
karma +7 Reagovat
1.7.2013, 15:48
 
 
Zdravim pánové, uvažujete někdo o autobosovém zájezdu na EL? Jestli ne, tak začněte, ikdyby to mělo bejt na druhym konci světa Smajlík Myslim si, že minimálně jeden pitomej autobus by si hráči zasloužili Smajlík
 
 
Guru57
 
karma -7 Reagovat
Guru57 | Liberec
1.7.2013, 15:38
 
 
Smajlík C) je možné, že by mohlo dojít k atentátu zvenčí tímto způsobem, například od fans Jablonce, Sparty, je tedy třeba do budoucna ověřit identitu tázajících a vydat jim registrační průkaz, aby se mohli ptát jen kvalitní erudovaní diskutéři, Smajlík
vem si léky blbneš Smajlík
 
 
S4crifice
 
karma -37 Reagovat
S4crifice | Liberec
1.7.2013, 15:30
 
 
Reakce na Banbadin: Navrhuji se s takovými lidmi sejít a...
Blbost,
a) to už zavádí diktaturou a cenzurou,
b) daní jedinci si něco málo přečtou zde, i v Ptejte se TČ naznačil, ať se neptají na kraviny,
c) za mě na takový kraviny nemám běžně čas a myslím, že jsou na tom ostatní stejně ..
 
 
Bobby_FCS
 
karma +24 Reagovat
1.7.2013, 15:25
 
 
Prijde mi to jako zbytecne a popravde nevim co tim sleduješ. Pokud tam bude někdo psat hlouposti / vulgarity / apod. Tak na to nikdo odpovídat nebude a tim to konci. Pokud by někdo spammoval 30x stejnou otázku, tak dostane ban. Neresil bych něco, o co uz je postarano Smajlík . Ze se občas sejdou podobne/stejne otázky, to se stat muzes, staci pak odpověď 1x.
 
 
Banbadin
 
karma +53 Reagovat
Banbadin | Lbc.
1.7.2013, 15:18
 
 
Navrhuji se s takovými lidmi sejít a osobně jim domluvit neb za
A) bytostně si nejsou vědomi svého rozkolu v sekci Ptejte se a jen se ptají a ptají, aby byli IN a něco "extra". Přitom ve foru jejich jména nevidíte!
B) narušují harmonogram sportovního ředitele, jež to nemá v popisu práce a je tedy nucen pracovat přesčas nebo ve volnu a nemůže se tak věnovat sháněním posil na EL a tím tito lidé prohlubují krizi
C) je možné, že by mohlo dojít k atentátu zvenčí tímto způsobem, například od fans Jablonce, Sparty, je tedy třeba do budoucna ověřit identitu tázajících a vydat jim registrační průkaz, aby se mohli ptát jen kvalitní erudovaní diskutéři, mající průměr alespoň 1.10 příspěvků za den na stránky Slovanu a jsou tak dostatečně informování o novinkách - tím ubydou přihlouplé dotazy typu Aleš a spol. (kdo je Szabo, Pokorný - jsou tu na zkoušku Honzo??) Trapak!!
D) nebo sestavit komisi treba Sacrifice, Pysquorki, Stajny, Mikee, kteri budou filtrovat dotazy k JN uz pred vstupem, aby nebyl zahlcen. Ale funguje tu TČ + LV, tak asi neni potreba
Názory??
 
 
Nezmar
 
karma +33 Reagovat
1.7.2013, 14:39
 
 
Já nemám žádný problém s tou diskuzí, jen když vidím, že do ní můžu přispět nějakým vysvětlením, či mým názorem a mám na to zrovna čas, tak jsem tady jeden příspěvek hodil. Přeji všem hezké odpoledne!
 
 
S4crifice
 
karma -37 Reagovat
S4crifice | Liberec
1.7.2013, 14:33
 
 
Nezmar na hrad! Smajlík
Máte, Honzo, u mě další velmi významná plus k už tak plnému sešitu pozitiv, který si k vám vedu Smajlík Protože pracovat i doma u televize, u oběda, ve volném čase, to v dnešní době dělá málokdo ... Já jsem zde tu diskusi nechtěně rozpoutal, chtěl jsem jen dát najevo to, co si o některých dotazech myslím, ale kdybych věděl, že rozpoutám zase tak rozsáhlou diskusi, nechal bych toho ...
 
 
MonteChristo
 
karma +7 Reagovat
MonteChristo | Liberec
1.7.2013, 14:32
 
 
Reakce na Nezmar: Dobrý den, vidím, že diskuze na sekci ...
Honzo díky za ukotvení tohoto tématu. Někdy je to tady s některými fakt legrace Smajlík
 
 
Nezmar
 
karma +33 Reagovat
1.7.2013, 14:23
 
 
Dobrý den, vidím, že diskuze na sekci "ptejte se" je velmi ostrá, tak k tomu přidám pár řádků. Dotazy mi přeposílají Tomík, nebo Lukáš V., vyselektují ty, co jsou pro mne. Občas se neudrží a odpoví na dotazy co se opakují, protože mi chtějí ulehčit práci. Nemám problém odpovídat na téměř cokoli, většinou to dělám po večerech doma u televize, nebo v nějaké volné chvilce třeba u oběda. Tomík mi říkal, že je potřeba, aby se objevila odpověď na každou otázku, i kdyby se opakovala, nebo byla nepříjemná a já s tím naprosto souhlasím, neměla by být cenzura. Jediné co prosím, je, aby se tázající vždy nejdříve mrknul alespoň na posledních pár odpovědí v sekci ptejte se (chápu, že se to někomu nechce pročítat vše) a třeba odpověď najde rovnou. To jen proto aby se tam nemusely objevovat odpovědi třikrát po sobě na úplně stejnou otázku. Díky
 
 
Nextgen
 
karma +1 Reagovat
1.7.2013, 10:50
 
 
Reakce na yankee: No tak nevím, proč je tu taková revolt...
Odpověděl sis naprosto sám, tu nikdo neřeší, že se lidi pořád ptají na posily, ale přesně to co si řekl, že je špatně a mě osoboně spíš vadí, když se tam někdo (1 osoba) ptá někde 4x každej druhej den na to samé, to mi vadí nejvíc. Je mi úplně jedno, pokud se tam ptá někdo JN jestli se stará o Tamagotchi nebo něco podobného x), ale když mu na to odpoví byť třeba né nějak konkrétně, tak se nemusí ptát za chvíli znova a teď třeba nemyslim Slovánka aby si to nebral na sebe, jsou tam horší dotazy, lidé .
 
 
Yankee
 
karma +29 Reagovat
1.7.2013, 10:19
 
 
Ke kvalitě fóra:

Nedidím velký rozdíl mezi Naším forem a ostatními diskuzemi v rámci fotbalových klubů.

1) je "okurková" sezona
2) nelze stále a pořád řešit jen Slovan
3) některé výplody a hádky se dají přejít a nereagovat a tím nerozšiřovat
4) uznání druhého názoru, není slabost ve svém přesvědčení

atd...


Takže kvalita není ideální, ale také berte v potaz, že se tu míchají různé věkové generace, názorové přesvědčení, a další vlastnosti každého fanouška Slovanu.

A tak by to mělo být. Ano, někdy je to ke škodě, ale na druhou stranu, abych musel skládat psycho-testy pro vstup do diskuzního fóra a předkládat nejvyšší dosažené vzdělání, aby si tu někteří mohli odpovídajícně popovídat - ne, děkuji.
 
 
yankee
 
karma +29 Reagovat
1.7.2013, 10:14
 
 
No tak nevím, proč je tu taková revolta ohledně sekce "ptejte se".


Každý fanoušek má právo se zeptat. Jediné vyloučené jsou vulgrání a tomu podobné dotazy.

To že má nějaký fanoušek dotaz k nějakému konkrétnímu hráči, snad nijak nevadí.
NAOPAK si cením otevřenosti Honzy, které na to odpoví a to perfektně i důvody!
Např. já se ptal na Kukece a Diviše.
A dostal jsem super odpověď! Kukec není pro Slovan zajímavý, z hlediska povahy a nevyrovnaných výkonů a Diviš byl v "užším" výběru, HN s ním i mluvil, ale nakonec se rozhodli pro jiného golmana - Hrošša.

Co je na tom špatného?

Pokud jsou otázky položeny dobře a nejsou nijak "rýpavé", nebo nesmyslné, a je možné z hlediska klubu na to odpovědět, tak nevím proč by to mělo být ihned špatně a likvidační pro tuto sekci.

Ano, občas se stane, že se otázka objeví vícekrát, ale to bývá zapříčiněno spíše tím, že to zajímá vícero lidí a ti se HN ptají.
Viz Štajner, Fortuna.

Ano otázky typu:
"Už někdo přijde, kdy, proč nejsou posily, apod" - jsou opravdu mimo!

Ale to myslím, HN dokáže sám oddělit.

Nehledě na to, že LV a TČ mu dokonale sekundují a dokáží mu v tomto ohledu i z hlediska již zodpovězených otázek pomoc.
A za to jim velký DÍK !!!

Myslím, že taková otevřenost ze strany klubu k veřejnosti, je v ČR v celku ojedinělá a můžeme být pyšni, na to, jakým způsobem to ti 3 pánové vzali do rukou.

A to nemluvím o tom, že když je potřeba seženou odpověď od p. Šilhavého, Kleibla atd.

Buďme za to rádi.
 
 
bono
 
karma -122 Reagovat
bono | Liberec
1.7.2013, 07:31
 
 
inak k sekci Ptejte se, je snad na kazdem prispivateli, na co se chce nebo nechce zeptat. A je taky na lidech ze Slovanu, jak a na co odpovedi. Nektere otázky tak mohou nechat plavat a my se ani nedozvíme, ze se někdo ptal Smajlík
 
 
MonteChristo
 
karma +7 Reagovat
MonteChristo | Liberec
1.7.2013, 07:31
 
 
Skautem
 
 
MonteChristo
 
karma +7 Reagovat
MonteChristo | Liberec
1.7.2013, 07:30
 
 
Reakce na Mishaq: Ať se lidi zeptaj na co chtějí. Ale ps...
Přesně tak.. zas tady máme každého trenérem a statutem zároveň.. Smajlík
 
 
bono
 
karma -122 Reagovat
bono | Liberec
1.7.2013, 07:30
 
 
odkaz

A hrrr na Peltu a spol.! Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS