Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-12-24" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
24.12.2017, 11:30
 
 
Jinak tenhle ficak muze byt poslednim. Trener v zadeli, sportovni manazer v zadeli, nejlepsi brankar v zadeli, tedka jeste cuf do zadele(cti Slavie) a druha liga tam napresrok bude nabeton. A spartan Holoubek to nezmeni, pri prvni prilezitosti zmizi pryc a to co delalo Liberec silnym - precizni vyber hracu - je fuc. Mrzi me, jak Liberec nevyhnutelne miri tam kam miri Smajlík
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
24.12.2017, 11:25
 
 
Reakce na gejza.s: Je fakt, že Kúdela na hřišti nepřesvě...
Karafiát potřebuje růst.... ale v jinem klubu. Na prichodu premachrovanyho borecka co umi lautr h..o se nekdo pekne napakoval(mozna i jeho povedenej tatka co zoufale cpal na vsechny strany, vykrikujic cosi o uspechu pred 12ti lety(to mu bylo 11))...
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
24.12.2017, 11:10
 
 
Reakce na gejza.s: Je fakt, že Kúdela na hřišti nepřesvě...
Kúdela na to, dmsn(dle mého skromného názoru), prostě nemá, neumí poziční hru, dost často není tam, kde měl být a hoří z toho. Ano, není to jeho post, ale to přece nemůže být omluva, my prostě potřebujeme obranáře s velkým O, tím spíš, že nemáme kvalitní útok a většina našich zápasů je o jednom našem vstřeleném gólu, což znamená bezpodmínečně žádný nedostávat. Když k tomu přidám Kúdelovu tendenci řešit vše záchranou brzdou v podobě faulu... Karafiát, pokud vůbec kdy doroste, o čemž si nejsem vůbec jist, byť udělal obrovský pokrok v tom, že už nemrví 3/3 ale jen 2/3 zápasů, do kterých je nasazen, pak potřebuje větší kvalitu u sebe. Osobně bych ale Karafiáta pustil, je to danajský dar od Sparty, která s náma poslední roky jen vyjebává a se zakomplexovaným sportovním ředitelem Ščasným to nebude lepší ani do budoucna.

Neříkal jsem, že bych Cufa, který zažívá vrcholovou sezonu nepustil, pustil, ale jen do ciziny (Bundesliga), nikoliv na domácí píseček, který platí hůře a ještě by jsme tím posilovali konkurenci v domácí lize, což je to poslední, co potřebujeme, vzhledem k druholigové půlce kádru kdy navíc čekám, že posilování po Karlovsku bude znamenat nákup dalších druholigistů.

Čili závěrem, Kúdelu oželím, co tak zkusit ukecat zase Karišika, nebyl to velký myslitel, ale o to v obraně šlo, nic nevymýšlel, prostě odkopl, uklidil, byl jistota.
Cufa s těžkým srdcem(je to srdcař, bojovník, dříč) ale jen do dobré ligy (dle mne svou bojovností, dříčstvím, nicneodflakováním do ní [ideálně Bundesliga] už dorostl).
Koláře bych pak nepouštěl nejraději vůbec, ještě musí dozrát. Pokud by, tak jedině do ciziny ale s tím, že peníze utržené Karl nechá na nákup nějakého jiného dobrého, byť levnějšího, brankáře.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS