Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-4-16" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
16.4.2017, 19:57
 
 
1. ligu pro letosek jeste urvem, ale pristi rok uz to timhle stylem nevyjde.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
16.4.2017, 17:54
 
 
Tak náš útok opět vyšel naprázdno. Ještě, že máme produktivní obránce Smajlík
Každopádně výhra super, jakož i to, že jsme dokázali dát více gólů. Kdyby je i nadále dávali obránci a vyhrávali jsme rozdílem dvou branek, nezlobil bych se.
Mikula začíná ukazovat, že by se jeho opce Slovanu vyplatila, kór kdyby odešel Cuf. Pro to ale zase není příznivé jeho současné zranění. Tak snad zůstane Cuf na pravém beku a Mikulu koupíme, aby hrál třeba i na kraji zálohy, když mu to tam padá.
Každopádně je ještě brzy slavit záchranu. V Příbrami se budou dít věci a i Jihlava se zvedá, takže prosím žádná zaváhání. Na poslední pětinu sezóny bych si přál 6 vítězství. Jestli se to povede, tak si koupím ve fanshopu trenérskou kšiltovku a na dres si nalepím jmenovku Kouřila Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
16.4.2017, 14:43
 
 
Tak Kúdela dnes nastoupí. Jsem zvědavý, zdali se Boske konečně kousne a předvede něco z repertoáru, na který léta vzpomínáme. Egonova aféra byla zjevně zapomenuta, a Cuf bude asi holt zraněný do konce sezóny :(
Také Bary by mohl konečně dát nějaký gól. Ta impotence našeho útoku, kde nikdo nedal víc než 2 branky je děsivá. V dnešní sestavě mi trochu chybí Bartl i Obročník. Přijde mi jako luxus "šetřit" jediného hráče, který má letos střeleckou formu. A Obrok podle mě určitě není horší než Ševčík (chápu, že Souček prostě hrát musí).
Tak Slovaňáci, dejte dnes hodně gólů!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS