Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-4-20" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
20.4.2017, 10:40
 
 
Reakce na SiDi_13: Zdarec .... tak jsem trochu poklikal ...
Vítej doma!
Já upřímně řečeno nevím, co si mám o Trpišovi myslet. Letos se mu sezóna až na předkolo EL opravdu moc nepovedla. Je pravda, že za to může především Ludva a jeho decimace kádru, na druhou stranu to byl Jindra, kdo šetřil opory na začátku ligy kvůli EL, až nám ujel vlak. A byl to také Jindra, kdo spoustu hráčů, co tu byli nechtěl a občas přivedl i pochybné posily. A jeho taktika je letos hodně neefektivní.
Prostě tipuji, že dojde trpělivost buď Ludvovi, nebo Jindrovi, nebo oběma najednou a že budeme v létě hledat nového trenéra.
Jinak naprosto souhlasím s tím, že je třeba konečně kádr sehrát a nerozprodávat. Přijde mi, že jsme letos šli druhým extrémem - místo obměnou realizačního týmu obměnou kádru. Snad byla ta obměna k lepšímu. Jestli ale má z toho kádru být aspirant o poháry, musí se ve všech lajnách posílit.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS