Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-4-6" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
malis99
 
karma +9 Reagovat
6.4.2017, 21:26
 
 
Reakce na Gejza.S: Co říkáte na včerejší pohárový zápas?...
Podpis
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
6.4.2017, 20:51
 
 
Co říkáte na včerejší pohárový zápas? Já myslím, že Zlín vyhrál zaslouženě. Pencle byla možná hodně přísná, ale kdybychom postoupili díky té jejich neskutečné minele z malé domů, byl by k nim fotbalový pánbůh nespravedlivý. Kvalita jednoznačně na straně Zlína. Od nás klasické alibistické přihrávání kolem vápna soupeře a naprostá neschopnost zakončit (až na Voltra). Je vidět, že naši hráči si nevěří, nebo ani nechtějí. Když to vzal Ševčík na sebe a zkusil se probít do zakončení, hned z toho byla kloudná akce. Přiznám se, že vůbec nechápu angažmá Potočného do útoku. Ten hráč hraje všechno, jen ne hrota. Ve druhé půli mi chyběl Karafiát. Polák hořel jak papír. Zázrak se nekoná a byl bych rád, kdyby se v létě udal zázrak majetkový, a místo Ludvy se Slovanu chopil někdo solventní a štědrý.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
6.4.2017, 19:19
 
 
Také nemám atlas hub, takže tamní diskuze je pro mne nedostupná.
 
 
malis99
 
karma +9 Reagovat
6.4.2017, 15:04
 
 
To to ale někdo musí udělat.
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
6.4.2017, 06:02
 
 
Nehodlam lezt na diskuze ktere jsou propojeny s fejsbukem. Lepsi by byly nejake neoficialni stranky ala slovannavzdy.cz kde by byla klasicka diskuze s vytvorenou identitou nepropojenou s zadnyma jinyma vecma.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2017 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS