Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-4-9" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
9.4.2017, 14:03
 
 
Jak se vám včera líbil Boske? A nevíte někdo, proč střídal Kúdela již v první půli? Snad nebude mít zdravotní potíže, to už bychom si mohli hodit mašli.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
9.4.2017, 09:53
 
 
V Teplicích asi pěkný zápas. Opět ovšem rozhodla absence zabijáků v útoku. Zabil to akorát Potočný, ale jinak, než bychom si představovali.
Jaká škoda, že vedení tvrdošíjně buduje béčkové mužstvo na postupný kombinační útok a dlouhodobě se rezignuje na brejky. Nevěřím, že by na trhu nebyl nikdo s parametry Ljevakoviče, nebo Vukadinoviče ve finančních možnostech Slovanu.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS