Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-9-21" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
21.9.2017, 12:37
 
 
Reakce na RadekB.: No nevim nevim, zacit davat goly s Ho...
Ale góly dáváme a to je hlavní.
Jinak mi přijde, že máme velmi slabou zálohu. Ze středu nic moc konstruktivního nevychází a na krajích mi chybí rychlost, agresivita a samozřejmě i technika. Snad se Bartl vrátí a naváže na loňské výkony. A jsem zvědavý, jestli Vašoun ve zbytku podzimu pozvedne střed (pokud dostane příležitost).
Na druhou stranu mi přijde, že se jak Bartlovi, tak Folpimu daří více než loni, z čehož pramení i ty gólovky. Ale pořád to není něco, na co jsme byli zvyklí do odchodu Pavelky, Šurala, Shaly a kol.
Držím palce Jindrovi, aby poslal Kerbra na osvědčené levé křídlo. Kdyby se rozehrál Hybš, nemuselo by to vlevo být špatné. A kdyby se Bartl vrátil napravo a navázal na výkony z loňského podzimu, mohlo by to i vpravo, kde se podle mě zlepšují výkony Cufa být kloudné.
A Pulky v útoku a Potočný na OZ by to tam mohli uklízet.
Jinak jsou podle mě křiklavé rozdíly v dynamice nasazení. V Brně jsme hráli na začátku druhé půle prd, ale po obdrženém gólu se výkon zvedl cca o 50% a dalo se na to koukat. Asi holt dojíždíme také na to, že nám tam padají šmudly a hráče to uspokojí.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
21.9.2017, 12:27
 
 
Reakce na SiDi_13: No ... je to bida, kdyz Folprecht hra...
Tak v Hodoníně hrál Boske i Vácha od začátku, a asi to nebylo moc znát...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS