Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-9-29" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
29.9.2017, 22:21
 
 
Myslím si, že za ztrátu proti Slovácku a dnešní porážku můžeme směle "poděkovat" Ludvovi. Jeho brakování kádru se bohužel projevuje neschopností dávat góly. Se štěstím jsme na začátku dali vedoucí gól, ale bez uklidňujících gólů to prostě nejde, kór, když je obrana při absencích děravá a záloha kupí jednu chybu za druhou.
Dnes by zápasu slušela remíza, ale to štěstí, které jsme dosud měli na hřištích soupeřů si dnes vybraly Teplice.
Jindrovi se akorát divím, že s nasazením Pulkraba váhal tak dlouho. Dnes to volalo po útočníkovi do soubojů ve vápně, protože Graiciar tam kolem teplických stoperů lítal jak hadr na holi. Konečně se začíná rozehrávat Folpi, který dává čím dál více kloudných přihrávek dopředu, bohužel je ale z formy zbytek zálohy. Ševčík by si podle mě potřeboval posedět, protože je v posledních zápasech úplně neviditelnej. Mikula taky dopředu hrůza. Doufám, že se rozehraje Bartl a Cuf se vrátí na svůj post. Kerbr dopředu jakž takž, ale dozadu velká bída. Příště bych to viděl:
Hladký - Coufal, Kůdela, Karafiát, Hybš - Breite, Folprecht - Bartl, Potočný, Kerbr - Pulkrab.

Nevíte někdo, co je s Ondrou Kolářem?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS