Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-11" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
11.1.2018, 13:43
 
 
Reakce na gejza.s: No o tom nevím. Asi máš pravdu, že ta...
Peníze za tím budou v první řadě, proteklo jich klubem za 6 let přes půl miliardy, ale ani se v klubu neohřáli, takže stále platí že platíme i v rámci ligy málo a ekonomicky nás přebíjí i Teplice či Baník a to pak je těžké stávající udržet a nové nalákat.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
11.1.2018, 11:52
 
 
Reakce na mab: Nešlo kvalitu/nekvalitu, ale o záběr, kol...
No o tom nevím. Asi máš pravdu, že takový exodus značí něco špatného. Na druhou stranu jsou to zrovna posty, u kterých zde ze strany nás laiků nepanovala spokojenost. Ale do práce fyzioterapeuta a některých tajmených pozic typu Bílka z nás nikdo nevidí...
Je otázkou, zdali to třeba také nesouvisí se současnou situací na trhu práce. Dnes Karla přeplatí kde kdo v kde kterém oboru.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS