Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-3" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
3.1.2018, 23:03
 
 
Tak co, kdo je ten tajemný jediný kmenový hráč Slovanu, na kterého byla podána nabídka. Že by váš oblíbenec Karafiát, jak naznačují někteří na FB?
Jinak ty řeči o strašidelnosti Karafiáta...nevím nevím. Podle toho, co píšeš bychom měli ve dvou ze tří zápasů dostávat bůra. Mě prostě nepřijde tak hrozný (kór vedle Kúdely, který také zrovna neoplývá jistotou). Já vzpomínám na minely Keliče, když se rozehrával ještě vedle Nezmara v mistrovské sezóně. Pokys měl předloni na podzim také pár branek na svědomí. Mladým stoperům to prostě trvá, než se z nich stanou spolehlivé opory. Nakonec dá pár parádních gólů z dálky a všichni ho tu budou vynášet do nebes...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS