Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-6" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
6.1.2018, 15:01
 
 
Jinak co říkáte na zvěsti o možném pokračování hostovačky Váchy? Mě na jednu stranu nepřijdou ty hejty na něj rozumné, protože když to bude mít v hlavě srovnané a rozehraje se, může s přehledem kvalitativně převyšovat všechny naše hráče. Na druhou stranu se mi líbí, že si Slovaňáci jen tak z někoho nesednou na prd.. a přihlížejí i k charakteru a konkrétně na ty chu*oviny co dělá kolem fotbalu.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
6.1.2018, 14:56
 
 
No bylo by fajn, kdyby zůstal tým tentokráte pohromadě. Třeba nejsou nabídky, ale možná se také Ludvovi zželelo penízků z EL, a tak chce tým nechat do srpna pohromadě, aby se tam snad prokopali.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS