Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-8" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
SiDi_13
 
karma -5 Reagovat
8.1.2018, 18:19
 
 
Reakce na mab: zizkaa/SiDi_13 Já jsem na relizační tým ...
Nebyl náhodou Pokorný křestním Lukáš??
Já jen tak na okraj..... Smajlík
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
8.1.2018, 15:10
 
 
Reakce na mab: zizkaa/SiDi_13 Já jsem na relizační tým ...
Tvé příspěvky jsou opravdu vrcholem skepse. Argumentaci okolo hráčů beru, ale co prosím tebe přinášeli Slovanu takoví panáci jako Bílek a Váňa? O Bílkovi vím snad jen to, že to měl být náš skaut (přitom skauting byl v posledních letech doménou dua Nezmar + Trpiš) a že jeho angažmá mělo přinést Slovanu spíše jen menší řezání ze strany rozhodčích.
A na Váňu už tady bylo takových hejtů, že tu podle mě nikomu chybět nebude. Škoda jen, že se s nimi nepakoval i Kleibl Smajlík
Každopádně Tomíkovi pozici přeju, to je Slovaňák se srdcem na správném místě Smajlík
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
8.1.2018, 10:13
 
 
zizkaa/SiDi_13

Já jsem na relizační tým hodně zvědavý, ale pozitiv vidím málo (snad jen možný nerozpad kádru po dlouhé době). Nicméně odchod velké skupiny povětšinou kvalitních lidí počínaje Nezmarem, Trpišovským či Bílkem, (Váňou?) a kondičním trenérem či videotechnikem konče stylem kdo můžete, rychle pryč působí dost děsivě a tomu i odpovídala první tisková konference a slovní formulace z úst p. Kleibla... Trenér Holoubek mne musí přesvědčit, protože tenhle člověk mi lidsky zatím nesedne, úspěch už okusil ve Spartě s Interem, čili nás nemusí brát jako posun v kariéře, za který bude vděčný, spíš jen teplé místečko pro něk a kluky ze Sparty, než se uvolní zase flek ve Spartě (ani bych se nedivil, kdyby jsme trenéru umožnili výstupní klauzuli, že může kdykoliv odejít zpět do Sparty). Když k tomu vezmu reangažování Váchy, které mi prostě smrdí zákulisní dohodou "Chcete Holoubka? Pak musíte vzít i Váchu.", tak prostě přehnaným optimizmem netrpím. Mmch. k těm odchodům lidí z na různých postech v klubu, co je s Váňou, že na oné první konferenci byl defakto jmenován místo něj Tomík? Také odešel?

Ke Kúdelovi, Kerbrovi a všobecně jiným hráčům, když vidíš, jak se to tu rozpadá, je to čím dál horší a k tomu dostaneš nabídku od jinud, kde mají prachy a ty má lepší i takový Baník, což je obzvlášťě smutné, tak neváháš ani minutu. To že při první nabídce naši hráči s oblibou říkají Sbohem by tě nemělo překvapovat, to se děje už delší dobu.

V našem týmu je momentálně nejlepší dvojice Kolř/Cuf ale oběma přeju, aby jejich novým působištěm byla cizina. Cuf si jí zaslouží, ten maká a díky tomu se z hráče, který první rok nebyl použitelný vypracoval k hráči, který je dle mne v kádru nejlepší a má na to opakovat cestu Honzy Pokorného na západ, svou snaživostí a dřením se nebojím, že by se tam neuchytil i lépe než Honza.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
8.1.2018, 09:59
 
 
Reakce na gejza.s: Tak co, kdo je ten tajemný jediný kme...
Ten tajemný hráč by mohl být dmsn Kerbr, protože podzim mu fakt vyšel. K tomu Karafiátu, on není naštěstí v obraně jediný, proto kde selhal ještě občas za brzdu zatáhl jiný, byť ano, naše obrana celkově není dobrá, ani Kúdela nezáří (pročež bych s jeho uvolněním do Slávie neměl problém). Nejlepší v poslední době, bez debat, byl Hovorka, ale i Honza Pokorný byl dobrý, byť to nebyl myslitel, tak těch branek na jeho vrub bylo méně než kolik by se dokázalo napočítat u každého ze zmíněného dua K & K.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS