Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gejza.S" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
12>
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
29.10.2017, 19:28
 
 
Paráda, kdo by to byl v létě řekl. Takto jsme Předměstí nesmetli ani nepamatuju, i když jsme měli štěstí, že oni neproměnili svoje šance.

Mužstvo je v laufu a evidentně mu to šlape. Přijde mi ale diametrální rozdíl ve hře dopředu s Boskem a bez. Těch pár posledních zápasů s Boskem už vypadá jako nefalšovaný ofenzivní fotbal. Před tím to byl takový buldočí fotbal, kdy jsme si moc nevěděli rady, ale nějaký ten gól tam dotlačili.

Přeju klukům, aby jim to co nejdéle vydrželo a nám všem, aby s námi zase Ludva v zimě nevy*ebal a nerozprodal vše co střílí góly.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
26.9.2017, 13:19
 
 
Reakce na Steew007: Prosím Vás střelbu na bránu má v pop...
Potočný se snaží, ale zpravidla jen napálí prvního obránce před sebou. A Pulky zařídil svou bojovností náš jediný gól. Zrovna jeho bych nehaněl.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
21.9.2017, 12:37
 
 
Reakce na RadekB.: No nevim nevim, zacit davat goly s Ho...
Ale góly dáváme a to je hlavní.
Jinak mi přijde, že máme velmi slabou zálohu. Ze středu nic moc konstruktivního nevychází a na krajích mi chybí rychlost, agresivita a samozřejmě i technika. Snad se Bartl vrátí a naváže na loňské výkony. A jsem zvědavý, jestli Vašoun ve zbytku podzimu pozvedne střed (pokud dostane příležitost).
Na druhou stranu mi přijde, že se jak Bartlovi, tak Folpimu daří více než loni, z čehož pramení i ty gólovky. Ale pořád to není něco, na co jsme byli zvyklí do odchodu Pavelky, Šurala, Shaly a kol.
Držím palce Jindrovi, aby poslal Kerbra na osvědčené levé křídlo. Kdyby se rozehrál Hybš, nemuselo by to vlevo být špatné. A kdyby se Bartl vrátil napravo a navázal na výkony z loňského podzimu, mohlo by to i vpravo, kde se podle mě zlepšují výkony Cufa být kloudné.
A Pulky v útoku a Potočný na OZ by to tam mohli uklízet.
Jinak jsou podle mě křiklavé rozdíly v dynamice nasazení. V Brně jsme hráli na začátku druhé půle prd, ale po obdrženém gólu se výkon zvedl cca o 50% a dalo se na to koukat. Asi holt dojíždíme také na to, že nám tam padají šmudly a hráče to uspokojí.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
3.7.2017, 22:20
 
 
Ale co se hostovaček Pulkyho týče, byl bych na pozoru. Slibovali nám ho za Šurala na rok a půl a pak si ho hned stáhli, samozřejmě aby na Letné leštil lavičku Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
21.6.2017, 09:26
 
 
Reakce na Kuba82: Hlavni je ze je tu na testech naky hra...
Já bych ze ztráty Baryho nebyl tak pesimistickej. Byl to sice jeden z nej hráčů na hřišti, ale ty kopyta vedle něj stejně nedokázaly jeho práci zužitkovat. Když byl tým na podzim pod dekou, tak mu ani Bary nepomohl (byť byl zrovna v útlumu kvůli přetížení). My potřebujeme konečně pořádného snajpra a OZ a levé křídlo. I když by bylo asi naivní se domnívat, že Ludva dá peníze na prvotřídní zboží. Spíše to bude zase nějaká podpultovka s žižkovským rodokmenem.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
9.6.2017, 11:56
 
 
Reakce na SiDi_13: No nevím, jestli zrovna Zemana ... je...
Také jsem z toho rozpačitý. Jeho statistiky jsou nic moc a jeho zjev je napřezdržku. Na druhou stranu si myslím, že pokud by bylo ambicí jeho angažování nahrazení Egona, že by byl relevantní náhradou. Ale ten plat bych mu nedával, když si vzpomenu, kolik našich hráčů si takový plat zasloužilo a Ludva je uškudlil až k neprodloužení smlouvy.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
7.6.2017, 13:02
 
 
odkaz
Zajímavá ukázka toho, jak není jednoduché sehnat v tuto dobu posily ani pro jasného účastníka EL, co avizuje, že zisk dá do kádru.
Ještě mě zaujalo, že Vít Beneš chce skončit v Peltovicích. Že by mu s uvězněním Pelty docházely drobné do bedny? Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
30.5.2017, 10:26
 
 
Reakce na SiDi_13: Chtěli jsme, ale nepovedlo se. Nedá s...
Dobře, Souček (byť hostovačka) a Kúdela - s tím souhlasím, že to byly pořádné posily. My se ale nejvíce trápili v útoku, a tam jsme si podle mě v zimě moc nepolepšili. Potočný s Voltrem měli na jaře náznaky, ale žádný brankostroj. Záloha dopředu neposílila prakticky vůbec, když si vezmu jakou hrál opěvovaný Bosančič tužku. Já si tu Boskeho sice přál, ale pochyboval jsem o jeho přínosu.
Se Zlínem jsme v poháru podle mě vyhořeli nízkou produktivitou, tam nám ta útočná síla strašně chyběla. Místo abychom přidali po haluzáckém prvním gólu druhý gól a uklidnili hru, nechali jsme Zlín dotáhnout a pak nás vytrestat na produktivitě. A šance přitom nechyběly. Prostě podle mě chyběla letos týmu pro úspěch útočná síla, a v té vedení nedokázalo nahradit odchody ani v náznacích.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
30.5.2017, 10:20
 
 
A propos, víte, že Hadaščok dal na jaře ve Vlašimi 8 gólů? Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
20.5.2017, 21:07
 
 
A propos, co říkáte na Martina Filla? Další hráč, co u nás moc šancí nedostal a teď slušně táhne Teplice. Tak nějak bych si představoval Egona, kdyby si to srovnal v hlavě a projevilo se to rostoucí výkonností na hřišti. Snad na to nebude čekat do 31 let, jako Fillo.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
17.5.2017, 12:37
 
 
Reakce na SiDi_13: Vzhledem k tomu, že to nevyšetřovala ...
NO jestli ji opravdu píchal, tak potěš koště. Chudák holka. Vždyť on si na toho svého šulinka přes to panděro nemůže vidět Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
11.5.2017, 13:18
 
 
Reakce na SiDi_13: Tak ten Pelta, to je neskutečněj kane...
Jo a ještě by mě zajímalo, kdo je prásknul. Tipoval bych to na Berbra či jeho lidi. Přeci je nezačali kriminalisté sledovat samo od sebe Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
11.5.2017, 10:26
 
 
Reakce na EasyRocker: Prga z maratonu.... 4:59.06... ne...
Pěkný čas Smajlík
Řekni mi ale - tebe nes**e, že se na maratonu strkáš s tisíci dalších běžců a potýkáš s tou brutální komercí?
Já se nechal ukecat jednou na firemní štafetu. Startovné pro jednoho cca 1800 (jediné, co jsem ocenil bylo to tričko), vyzvednutí startovního čísla znamenalo projít bludištěm stánků partnerů na Výstavišti (litoval jsem, že jsem vzal synka, který měl z toho mumraje šok a zacpával si uši před tou zas*anou hudbou z repráků). Proběhnou se Prahou místy, kde normálně vládnou auta je fajn, ale to prostředí okolo závodu je hnus Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
4.5.2017, 17:17
 
 
Reakce na Zdenda2012: co budu řvat kdyř bude Pelta v kle...
Já určitě nebudu řvát "Pelta ven!". Ještě by ho pustili Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
24.4.2017, 11:05
 
 
Béé, já vůl jsem si chtěl vsadit na Příbram, že vyhraje v Jablonci, ale prokrastinoval jsem. To byla zase tutovka Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
23.4.2017, 23:10
 
 
Reakce na SiDi_13: Nesouhlasím ... další změny nám nepro...
Nezapomínal bych na zálohu. Útočnici sice nedávají góly, ale on jim ty šance nikdo nepřipravuje. Záloha dost propadává, zejména pak střed. Jestli se nerozehraje Boske (k čemuž jsem skeptický, protože i když se rozehraje, tak bude stejně hrát nevyrovnaně jako dříve ve Slovanu), tak by to určitě chtělo posílit střed zálohy, resp. ofenzivního záložníka.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
23.4.2017, 23:06
 
 
Reakce na SiDi_13: Úplně nevím, jaký letecký vlohy myslí...
S hrou a Slovákem souhlas. Jindra má + za minulou sezónu a EL. Jinak by se pakoval, jako Slovák.
Jinak si ale myslím, že Slovák měl přeci jen kvalitnější manšaft. Šural, Pavelka, Frýdek, Delarge....
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
22.4.2017, 19:00
 
 
Důležitá výhra, ale bez Barošových leteckých vloh a pochopení pana rozhodčího by to byla jen další nekoukatelná plichta. Každopádně by mohl Slovan ˇusilovat alespoň o konečné umístění v první polovině tabulky a pokud možno za sebou nechat Jablonec. Při těchto výkonech to ale bude spíše o štěstí a rozhodčích Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
22.4.2017, 16:34
 
 
Reakce na mab: Dneska klukům věřím a přeji si, aby Jindr...
Škoda, že mu nevyšla Sparta tenkrát na podzim, třeba za nějakou pořádnou hráčskou kompenzaci.
Od té doby to se Slovanem stálo herně i výsledkově za prd.
Dnes klukům také věřím. Jsem zvědavý, jak se bude dařit Barymu na hrotu. Jeho nominace mě trochu překvapila... Přál bych si, aby zase dostal šanci Grajciar, kéž by třeba za příznivého stavu.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
21.4.2017, 17:20
 
 
Reakce na SiDi_13: Se mi líbí, jak vždycky vyjde preview...
Už jsem se lekl, že jsme tuto sezónu střelili 44 gólů. A ejhle, ona je to historická statistika. Asi budeme holt těžit z minulosti Smajlík
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2017 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS