Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gejza.S" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
12>
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
24.4.2017, 11:05
 
 
Béé, já vůl jsem si chtěl vsadit na Příbram, že vyhraje v Jablonci, ale prokrastinoval jsem. To byla zase tutovka Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
23.4.2017, 23:10
 
 
Reakce na SiDi_13: Nesouhlasím ... další změny nám nepro...
Nezapomínal bych na zálohu. Útočnici sice nedávají góly, ale on jim ty šance nikdo nepřipravuje. Záloha dost propadává, zejména pak střed. Jestli se nerozehraje Boske (k čemuž jsem skeptický, protože i když se rozehraje, tak bude stejně hrát nevyrovnaně jako dříve ve Slovanu), tak by to určitě chtělo posílit střed zálohy, resp. ofenzivního záložníka.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
23.4.2017, 23:06
 
 
Reakce na SiDi_13: Úplně nevím, jaký letecký vlohy myslí...
S hrou a Slovákem souhlas. Jindra má + za minulou sezónu a EL. Jinak by se pakoval, jako Slovák.
Jinak si ale myslím, že Slovák měl přeci jen kvalitnější manšaft. Šural, Pavelka, Frýdek, Delarge....
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
22.4.2017, 19:00
 
 
Důležitá výhra, ale bez Barošových leteckých vloh a pochopení pana rozhodčího by to byla jen další nekoukatelná plichta. Každopádně by mohl Slovan ˇusilovat alespoň o konečné umístění v první polovině tabulky a pokud možno za sebou nechat Jablonec. Při těchto výkonech to ale bude spíše o štěstí a rozhodčích Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
22.4.2017, 16:34
 
 
Reakce na mab: Dneska klukům věřím a přeji si, aby Jindr...
Škoda, že mu nevyšla Sparta tenkrát na podzim, třeba za nějakou pořádnou hráčskou kompenzaci.
Od té doby to se Slovanem stálo herně i výsledkově za prd.
Dnes klukům také věřím. Jsem zvědavý, jak se bude dařit Barymu na hrotu. Jeho nominace mě trochu překvapila... Přál bych si, aby zase dostal šanci Grajciar, kéž by třeba za příznivého stavu.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
21.4.2017, 17:20
 
 
Reakce na SiDi_13: Se mi líbí, jak vždycky vyjde preview...
Už jsem se lekl, že jsme tuto sezónu střelili 44 gólů. A ejhle, ona je to historická statistika. Asi budeme holt těžit z minulosti Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
20.4.2017, 10:40
 
 
Reakce na SiDi_13: Zdarec .... tak jsem trochu poklikal ...
Vítej doma!
Já upřímně řečeno nevím, co si mám o Trpišovi myslet. Letos se mu sezóna až na předkolo EL opravdu moc nepovedla. Je pravda, že za to může především Ludva a jeho decimace kádru, na druhou stranu to byl Jindra, kdo šetřil opory na začátku ligy kvůli EL, až nám ujel vlak. A byl to také Jindra, kdo spoustu hráčů, co tu byli nechtěl a občas přivedl i pochybné posily. A jeho taktika je letos hodně neefektivní.
Prostě tipuji, že dojde trpělivost buď Ludvovi, nebo Jindrovi, nebo oběma najednou a že budeme v létě hledat nového trenéra.
Jinak naprosto souhlasím s tím, že je třeba konečně kádr sehrát a nerozprodávat. Přijde mi, že jsme letos šli druhým extrémem - místo obměnou realizačního týmu obměnou kádru. Snad byla ta obměna k lepšímu. Jestli ale má z toho kádru být aspirant o poháry, musí se ve všech lajnách posílit.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
17.4.2017, 13:08
 
 
Reakce na RadekB.: 1. ligu pro letosek jeste urvem, ale ...
Tipnul bych si, že příští rok budeme tímto stylem hrát střed tabulky. Přeci jen nás na začátku sezóny ovlivňovala preference EL, se kterou jsme se možná na dlouho rozloučili.
A vsadím se, že Trpiš pokračovat nebude a věřím, že nový trenér bude vědět, jak s naší smečkou hrát efektivněji.
Největší zádrhel je prostě Ludva a nezbývá nám, než doufat, že bude tým rozvíjet a ne likvidovat, jako doposud.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
16.4.2017, 17:54
 
 
Tak náš útok opět vyšel naprázdno. Ještě, že máme produktivní obránce Smajlík
Každopádně výhra super, jakož i to, že jsme dokázali dát více gólů. Kdyby je i nadále dávali obránci a vyhrávali jsme rozdílem dvou branek, nezlobil bych se.
Mikula začíná ukazovat, že by se jeho opce Slovanu vyplatila, kór kdyby odešel Cuf. Pro to ale zase není příznivé jeho současné zranění. Tak snad zůstane Cuf na pravém beku a Mikulu koupíme, aby hrál třeba i na kraji zálohy, když mu to tam padá.
Každopádně je ještě brzy slavit záchranu. V Příbrami se budou dít věci a i Jihlava se zvedá, takže prosím žádná zaváhání. Na poslední pětinu sezóny bych si přál 6 vítězství. Jestli se to povede, tak si koupím ve fanshopu trenérskou kšiltovku a na dres si nalepím jmenovku Kouřila Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
16.4.2017, 14:43
 
 
Tak Kúdela dnes nastoupí. Jsem zvědavý, zdali se Boske konečně kousne a předvede něco z repertoáru, na který léta vzpomínáme. Egonova aféra byla zjevně zapomenuta, a Cuf bude asi holt zraněný do konce sezóny :(
Také Bary by mohl konečně dát nějaký gól. Ta impotence našeho útoku, kde nikdo nedal víc než 2 branky je děsivá. V dnešní sestavě mi trochu chybí Bartl i Obročník. Přijde mi jako luxus "šetřit" jediného hráče, který má letos střeleckou formu. A Obrok podle mě určitě není horší než Ševčík (chápu, že Souček prostě hrát musí).
Tak Slovaňáci, dejte dnes hodně gólů!
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
10.4.2017, 21:00
 
 
Reakce na malis99: Zranění...
Tak to je pěkně v prd...
Čili máme do stoperské dvojice snad jen Karafiáta s Polákem? A nebo se už uzdravil Kouřil nebo Latka?
Mimochodem Cuf už je mimo hru také nějak podezřele dlouho...
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
9.4.2017, 14:03
 
 
Jak se vám včera líbil Boske? A nevíte někdo, proč střídal Kúdela již v první půli? Snad nebude mít zdravotní potíže, to už bychom si mohli hodit mašli.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
9.4.2017, 09:53
 
 
V Teplicích asi pěkný zápas. Opět ovšem rozhodla absence zabijáků v útoku. Zabil to akorát Potočný, ale jinak, než bychom si představovali.
Jaká škoda, že vedení tvrdošíjně buduje béčkové mužstvo na postupný kombinační útok a dlouhodobě se rezignuje na brejky. Nevěřím, že by na trhu nebyl nikdo s parametry Ljevakoviče, nebo Vukadinoviče ve finančních možnostech Slovanu.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
6.4.2017, 20:51
 
 
Co říkáte na včerejší pohárový zápas? Já myslím, že Zlín vyhrál zaslouženě. Pencle byla možná hodně přísná, ale kdybychom postoupili díky té jejich neskutečné minele z malé domů, byl by k nim fotbalový pánbůh nespravedlivý. Kvalita jednoznačně na straně Zlína. Od nás klasické alibistické přihrávání kolem vápna soupeře a naprostá neschopnost zakončit (až na Voltra). Je vidět, že naši hráči si nevěří, nebo ani nechtějí. Když to vzal Ševčík na sebe a zkusil se probít do zakončení, hned z toho byla kloudná akce. Přiznám se, že vůbec nechápu angažmá Potočného do útoku. Ten hráč hraje všechno, jen ne hrota. Ve druhé půli mi chyběl Karafiát. Polák hořel jak papír. Zázrak se nekoná a byl bych rád, kdyby se v létě udal zázrak majetkový, a místo Ludvy se Slovanu chopil někdo solventní a štědrý.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
4.4.2017, 09:10
 
 
Reakce na SpikeHARDcore: Offiko diskuze je zde na facebo...
Néé, špejsbook nemám. Smajlík
A ani nevím, jestli bych chtěl diskutovat tam, kde je správcem Váňa. Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
3.4.2017, 21:22
 
 
Reakce na malis99: Zkusíme se teda domluvit a ostatníma,...
Já bych to zkusil zde, dokud to pude...
Ale asi by to chtělo plán B. Koukal jsem na ten xchat a gigachat, ale čas se tam zastavil někdy na přelomu tisíciletí, takže podle toho to prostředí vypadá.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
3.4.2017, 21:20
 
 
Reakce na malis99: Teď chytal hladký, to je to kvůli tom...
Prý byl zraněný. To je ale také eufemismus pro "vzhledem k okolnostem ho nechceme nasadit do zápasu, ale nechceme říct proč". Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
3.4.2017, 20:43
 
 
Reakce na SpikeHARDcore: Dubravka v létě do Sparty *1* ...
Zdroj?
Jinak jestli je to pravda, dával bych více šancí Hladkému a třeba i Kolářovi. A zajímalo by mě, co by si tam počal vedle Koubka...
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
3.4.2017, 18:00
 
 
Jinak Potočný parádní rána! Kéž by mu to tam takto padalo častěji Smajlík
Zato jsem zvědavý, co bude s Egonem a Boskem. Oba nám na jaře nějak odpadávají (ne že by se Boske prosadil do sestavy).
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
2.4.2017, 09:15
 
 
Reakce na Pyšquorki: Asi jo... ale kdyz to tech par, co ...
Takže si to budeme sdělovat ústně a budeme pokládat sázky, kdy to dojde až k vedení.
Alternativou je založit něco na chatových fórech, jako xchat, nebo gigachat. Nechodím na to sice už asi tak 15 let, ale zdá se, že to ještě funguje...
A nebo někdo zběhlý v IT by určitě vymyslel i něco kvalitnějšího.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2017 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS