Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Nezmar" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
 
Nezmar
 
karma +33 Reagovat
1.7.2013, 14:39
 
 
Já nemám žádný problém s tou diskuzí, jen když vidím, že do ní můžu přispět nějakým vysvětlením, či mým názorem a mám na to zrovna čas, tak jsem tady jeden příspěvek hodil. Přeji všem hezké odpoledne!
 
 
Nezmar
 
karma +33 Reagovat
1.7.2013, 14:23
 
 
Dobrý den, vidím, že diskuze na sekci "ptejte se" je velmi ostrá, tak k tomu přidám pár řádků. Dotazy mi přeposílají Tomík, nebo Lukáš V., vyselektují ty, co jsou pro mne. Občas se neudrží a odpoví na dotazy co se opakují, protože mi chtějí ulehčit práci. Nemám problém odpovídat na téměř cokoli, většinou to dělám po večerech doma u televize, nebo v nějaké volné chvilce třeba u oběda. Tomík mi říkal, že je potřeba, aby se objevila odpověď na každou otázku, i kdyby se opakovala, nebo byla nepříjemná a já s tím naprosto souhlasím, neměla by být cenzura. Jediné co prosím, je, aby se tázající vždy nejdříve mrknul alespoň na posledních pár odpovědí v sekci ptejte se (chápu, že se to někomu nechce pročítat vše) a třeba odpověď najde rovnou. To jen proto aby se tam nemusely objevovat odpovědi třikrát po sobě na úplně stejnou otázku. Díky
 
 
Nezmar
 
karma +33 Reagovat
28.6.2013, 11:27
 
 
Šural má smlouvu na další dva roky.
 
 
Nezmar
 
karma +33 Reagovat
21.6.2013, 10:44
 
 
Reakce na SiDi_13: Tak člověk tu chvilku není a málem by...
Dobrý den, mobil na sebe máme a také jsme ho posléze používali. Tomík se jen trošku bál, že můj příspěvek je myšlen jako kritika jeho práce, což v tomto případě tak opravdu nebylo, proto se asi vyjádřil na fóru, aby se trošku bránil Smajlík Smajlík Smajlík Tomíka musím pochválit, dělá to srcem a to je myslím nejdůležitější!!!
 
 
Nezmar
 
karma +33 Reagovat
20.6.2013, 14:55
 
 
Rádo se stalo a až se někdo objeví, kdo to umí dát na web, tak dodáme podrobnosti!JN
 
 
Nezmar
 
karma +33 Reagovat
20.6.2013, 14:46
 
 
Právě proto, že už mi volali novináři a já bych byl rád, kdyby se to vždy objevilo nejdříve na našich stránkách, tak jsem to tímhle chtěl alespoň trochu suplovat. Zpoždění bylo proto, že mi chvíli trvala registrace...
 
 
Nezmar
 
karma +33 Reagovat
20.6.2013, 14:43
 
 
Dobrý den, měl jsem snahu vás informovat oficiálním článkem, ale nikdo není k dispozici... Lukáš Szabo dnes podepsal čtyřletou smlouvu se Slovanem, která vejde v platnost, když hráč projde dnes a zítra úspěšně zdravotními testy!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS