Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "gejza.s" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
123>
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
5.10.2017, 13:23
 
 
Reakce na SiDi_13: Tak vida, pry jsme meli v Teplicich k...
No jo, ale hlavně jsme měli proměnit nějaké šance a byl by klid. Podle komentátorů ČT měly pentli kopat i Teplice, ale ta naše byla přeci jen jasnější.
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
30.9.2017, 11:56
 
 
Vzhledem k tomu, že na nový formát přešly už i angličtinářské stránky, obávám se, že se tento pozůstatek fóra brzy zruší (až se přechod provede i u německé mutace webu).
Slovan Forewer!

Smrt facebooku!

G
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
29.9.2017, 22:21
 
 
Myslím si, že za ztrátu proti Slovácku a dnešní porážku můžeme směle "poděkovat" Ludvovi. Jeho brakování kádru se bohužel projevuje neschopností dávat góly. Se štěstím jsme na začátku dali vedoucí gól, ale bez uklidňujících gólů to prostě nejde, kór, když je obrana při absencích děravá a záloha kupí jednu chybu za druhou.
Dnes by zápasu slušela remíza, ale to štěstí, které jsme dosud měli na hřištích soupeřů si dnes vybraly Teplice.
Jindrovi se akorát divím, že s nasazením Pulkraba váhal tak dlouho. Dnes to volalo po útočníkovi do soubojů ve vápně, protože Graiciar tam kolem teplických stoperů lítal jak hadr na holi. Konečně se začíná rozehrávat Folpi, který dává čím dál více kloudných přihrávek dopředu, bohužel je ale z formy zbytek zálohy. Ševčík by si podle mě potřeboval posedět, protože je v posledních zápasech úplně neviditelnej. Mikula taky dopředu hrůza. Doufám, že se rozehraje Bartl a Cuf se vrátí na svůj post. Kerbr dopředu jakž takž, ale dozadu velká bída. Příště bych to viděl:
Hladký - Coufal, Kůdela, Karafiát, Hybš - Breite, Folprecht - Bartl, Potočný, Kerbr - Pulkrab.

Nevíte někdo, co je s Ondrou Kolářem?
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
26.9.2017, 13:18
 
 
Reakce na SiDi_13: no právě ... ko*oti nevědí, že v pond...
Hlavně, že loni slibovali, že pondělní termíny skončily. A propos, čt si na Slovan snad zasedla, ne? Proč nás pořád dokola vysílají? Že by Ludva jako náhradu za chybějící sponzory alespoň proloboval vyšší příjmy z prodeje televizních práv?
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
21.9.2017, 12:27
 
 
Reakce na SiDi_13: No ... je to bida, kdyz Folprecht hra...
Tak v Hodoníně hrál Boske i Vácha od začátku, a asi to nebylo moc znát...
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
20.9.2017, 11:11
 
 
Reakce na Zdenda2012: kde je Vacha,proč nehraje...
Tipnul bych si, že musel ke kadeřníkovi Smajlík
Ale vážně. Také mě zarazilo, že v Brně nenastoupil...

Na druhou stranu mužstvo šlape a Vašoun by pro něj mohl být v určitých věcech rizikem.
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
18.9.2017, 14:23
 
 
Reakce na zizkaa: Jen příchod Bosančiče, to byl špatný v...
To je fakt. Kam se vůbec vytratil? Smajlík
Já říkal, že Boske žádnou posilou být nemusí, ale doufal jsem v opak. Pořád to v sobě má, žel problém bude v hlavě a na to bohužel nemá Slovan kapacity, kór, když má u Jindry automaticky mínus za to, že je cizinec.
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
16.9.2017, 19:09
 
 
Moc pěkný. Konečně jsme porazili venku Brno, které se v minulých sezónách dokázalo hojit akorát na nás Smajlík
Ale naši před vyrovnávacím gólem hrály jak vysloužilé děv*y. Já fakt nevím co čekají, když se zatáhnou a nejdou do toho na plno. Výkon před a po Brněnském góle byl jako nebe a dudy. Zaplať pámbu za ten jejich gól, pak se na to dalo koukat.
Jinak Lutonský, Pilík, Polák - to je záloha jak vyzrálé víno. U nich je prostě vidět, že vědí co hrát, což u naší zálohy vidím akorát, když je mužstvo zrovna v laufu.
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
11.9.2017, 10:40
 
 
Reakce na SiDi_13: Tak nevim ... v sobotu nam nevyslo ni...
Docela se divím mužstvu a trenérům, že se namotivují proti "své" Spartě, že žerou i tu řídkou trávu co roste pod hlavní tribunou, ale proti Plzni je to poslední roky pořád stejné. Prostě nemáme na to hrát s Plzní otevřenou partii, nejsme schopni proti nim zabojovat jako proti Spartě a v sobotu jsme to takticky prokaučovali.
Trenérskou maturitu Jindra složí, až se Slovanem porazí Plzeň...
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
10.9.2017, 17:53
 
 
Reakce na MonteChristo: Ona je zpátky diskuse?? *1*...
Ne, to jsi se jenom trefil do cizojazyčného azylu. Wilkommen!
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
8.9.2017, 09:03
 
 
Konečně plnohodnotná posila s perspektivou. Smajlík Tak snad budeme mít po čase opět "moderního" levého beka, který nehraje post z nouze.
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
4.9.2017, 21:08
 
 
To jsem velmi zvědavý kolik červených karet Vácha za těch pár zápasů za Slovan dostane. Každopádně zajímavá podzimní posila. Snad nerozloží fungující manšaft.
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
30.8.2017, 22:31
 
 
Reakce na RadekB.: Nemam na to slov. HNUS. Jak muze Trpi...
Naprostý souhlas. Bičuse bych bral, je to nadstandardní brankář. Ale jako dvojku a nebo kdyby Kolář s Hladkým chytali špatně. Kdoví, třeba to chtějí Křéťovi derviši ze Sportu Jindrovi vsugerovat.
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
29.8.2017, 13:17
 
 
Reakce na SiDi_13: No .. tak se asi s Ondrou můžeme rozl...
Otázkou je ovšem co na to sám Ondra. Je to odchovanec a má šanci se pořádně rozchytat po zranění ve "svém" klubu, kde dostává přednost. Proč by měl chtít jít chytat na Moravu s vidinou šance na lavičku na Letné? Půjde ve 22 jenom za prachama?
Pochybuju, že by ho tam naše vedení cpalo případně proti jeho vůli. A jestli o takovou změnu stojí, tak to bych o něj zase nestál já...
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
27.8.2017, 21:49
 
 
Kádr asi potřeboval pustit žilou, start do sezóny je zatím pěkný. Výkony jsou ale nevyrovnané, což ovšem lze čekat od našich nepříliš zkušených mladíků. Brzy možná začnu věřit i v poháry Smajlík
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
21.8.2017, 10:18
 
 
Reakce na RadekB.: Tak zatim jedeme na titul. Nenapadne ...
Nestraš, aby nám Ludva ještě pár hráčů nerozprodal. Smajlík
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
15.8.2017, 22:04
 
 
No je něco jiného neuznat gól, který měl platit, než vyloučit 2 hráče za prkotiny. S 9 hráči se dá udělat zázrak, ale když dáte gól a rozhodčí vám ho neuzná, je to v prd... Každopádně jsou Sparťané trapní jak brečí, hlavně že se dlouhé roky vysmívali Slávistům a jiným za brekot.
Já si vzpomínám, jak nám před pár sezónami na Letné neuznali 2 góly na začátku utkání - 1 za chybný ofsajd a 1 za "chybně vhozený aut". Nakonec jsme ve 2. půli dostali 4 góly a navenek to vypadalo, že jsme tam nic nehráli a přitom nebýt zásahů rozhodčích, mohli jsme vést 2:0 a dovést utkání do vítězného konce. Rok na to nemohli Sparťané na Letné překonat naši obranu, a tak jim sudí fouknul pentli za to, že si Pokys při odkopu nešťastně nastřelil ruku (penalta tedy být neměla). Resumé = Ať si na Letné zametou před vlastním prahem. Totéž platí o stížnostech na "antisemitské" urážky od našich hráčů. Na tohle si stěžuje klub, který má nejvíc náckovskej kotel v lize Smajlík
Jsem rád, že Coufal a spol. se nehodlají smířit s pověstí sparťanského béčka. Ať hoří tráva a planou vášně, když k nám zavítá ta Schwullenbande z Letné Smajlík
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
12.8.2017, 12:50
 
 
Reakce na SiDi_13: Shala byl naposled s Pavelkou v Kasim...
No myslím si, že na Shalu opci neuplatnili vzhledem k tomu, že téměř nehrál.
Hovorku by Trpiš dost možná stavěl, ale o to větší by byla škoda Karafiáta, který se na stoperu dobře rozehrál. Leda by stavěl Karafiáta na kraj, nebo do zálohy (což by mu ale nemuselo sedět).

 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
8.8.2017, 23:51
 
 
Reakce na SiDi_13: Tak koho si vezmeme na hostovačku ze ...
No Bičus má stále ambice na to být jedničkou, čili pro nás to asi není optimální řešení, když potřebujeme, aby se rozchytal Ondra a šanci dostával i Venca.
Hovorka by nám mohl v obraně pomoci, ale je otázkou, zdali by chtěl být 3. stoperem, který to jistí z lavičky. Nevím vůbec co je se Shalou, ale toho bych bral všema deseti, protože na jeho postu nám chybí kvalita. Ještě bych bral nějaké křídlo, ideálně Pepu Šurala, ale toho na hostovačku nepošlou.
 
 
gejza.s
 
karma +9 Reagovat
3.8.2017, 17:00
 
 
Co říkáte na dosavadní "výkony" Dúbravky ve Spartě? Já opravdu nechápu to zklamání z jeho odchodu ze Slovanu, protože mě za ten rok nepřesvědčil, že by byl nadstandardním brankářem. Přijde mi výkonnostně srovnatelný s Přémou Kovářem.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2017 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS