Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "gejza.s" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
1234>
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
18.3.2018, 13:44
 
 
Matěj se parádně rozjel. Je to v něm, jen musí hrát v klubu, kde ho staví, protože ze Sparty se nevrátil v nejlepším stavu, což se odráželo i na jeho účesech Smajlík
Strašná škoda, že ho Slovan nemůže získat. Spartě bych vůbec nevěřil, Ščasný asi pěkně zuří, že nám jejich hráč pomáhá, abychom byli před nimi.
S Graicim bych příští rok moc nepočítal, i když by to bylo super. Ludva holt musí pustit nějaký chlup a přitáhnout pokud možno kmenového útočníka. Třeba takový Wágner tu s Karvinou ukazoval své kvality, ale na nás je už asi moc zelený.
Potočný není klasický hroťák (spíše mi sedí do zálohy), Oskara vidím spíše někam na podhrot a nikdo další nám tu nezbude (Voltrgól nepočítám).
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
11.3.2018, 19:38
 
 
Reakce na ladislav3944: Ta taktika hraní na vlastní polo...
No zrovna dnes mi přišlo, že jsme zejména v první půli hráli hodně na rozehrávku nákopy. A vyplácelo se. Naši nakopávané balóny hodně získávali a i díky tomu Plzeň přehrávali. Ale s postupem zápasu při pasivitě Plzne začali více rozehrávat po zemi a to také nebylo špatné.
Problémy naší rozehrávky jsou vesměs proti týmům co hodně napadají. Plzeň na to dnes asi neměla fyzicky, a tak se rozehrávalo snáze.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
1.3.2018, 11:58
 
 
Reakce na mab: Tak Voltr na hostování do Karviné a Pilař...
Kdyby nenavazoval na zdravotní stav Rosického, tak by to byl u nás i na ten půlrok rozdílový hráč. Trochu se ale obávám, že tu bude vyčnívat spíše ve své letecké disciplíně. Smajlík
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
23.2.2018, 16:31
 
 
Reakce na SiDi_13: Tak hrát jich může jen 11, jestli se ...
No mě přijde, že Potočný je momentálně přínosnější než Bartl, který se do zápasů letos moc nedostal. I když mi sedí více na podhrotu, než na křídle.
Ale hlavně ať klucí dávaj góly a pak bude jedno, kdo tam je Smajlík
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
21.2.2018, 12:54
 
 
Reakce na SiDi_13: Takže jak že??? Příští zápas doma s u...
Mě tam chybí Potočný. Dal bych ho do zálohy, ale moc nevím za koho. Možná místo Bartla na pravé křídlo, nebo místo Oscara na podhrot/OZ?
Každopádně bych byl rád, kdyby se Bartl rozehrál do výkonů před zraněním.
A Bolka se někde chytí, jen doufejme, že ne u nás Smajlík
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
19.2.2018, 12:57
 
 
Reakce na SiDi_13: Taky jsem mel pocit, ze jsme Hybse ko...
Nee, prý jsme ho koupili. Ale jeho neúčast mě překvapila. Snad jsme ho nekoupili s nějakou klauzulí, že nemůže nastupovat proti Spartě. To by byla typická Karlovina.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
18.2.2018, 20:37
 
 
Sparta dnes nic nehrála. Po očekávaném náporu na začátku, který proměnili v gól ochabli a tak se na to naše obrana natěšená na permanentní tlak Sparty nemohla dívat a začala spolupracovat se Sparťanskou zálohou stylem bago mezi obránci a brankářem a potom přihrávka po zemi na Sparťanské záložníky. Ve druhé části první půle se naši naštěstí začali psychicky vzpamatovávat a alespoň trošku začali vystrkovat růžky. Co ale vůbec nechápu je pasivita Sparťanů ve druhé půli.
S příchodem Boskeho konečně začala být hra dopředu efektivní. Doufám, že Holoubek brzy pochopí, že je tam Folpy jenom do počtu a nechá ho s Mikulou tvrdit partu na lavičce. Oscar na ten věk famózní. Doufám, že ho nerozehráváme zase pro nějakou pohárovou rychlokvašku, jako to bylo u Ekpaie.
Sparťanům dnes stačila aktivita nejdražších akvizic a korunovala to nejlepší parketa Lafaty. Toho už snad budou trenéři stavět jen aby si chodil pro penalty.
Celkem jsem měl z našeho výkonu ve druhé půli docela dobrý pocit, ale kromě prohry ho kalí skutečnost, že Sparťani hráli na půl plynu.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
11.2.2018, 14:21
 
 
Reakce na RadekB.: Je to stejne jako s nevyhranyma nacti...
To chceš říct, že dorostenci dostávají za účast v akademii takového týmu peníze od agentů? Kdo jim tu účast v akademiích financuje? Smajlík
Každopádně chápu, co máš na mysli. Asi něco jako hokejky-junioři v nižších zámořských soutěžích, o nichž už nikdy nikdo u nás v souvislosti s hokejem neuslyší.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
1.2.2018, 12:42
 
 
Švanci:
"S odstupem na svůj tehdejší přestup vzpomíná jako na chybu. „Je to jediná věc, co bych na své kariéře změnil… Měl jsem ještě zůstat rok dva v Brně a měl jsem jít do týmu, kde bych se nemusel tolik rvát o místo v sestavě,“ přemítá.

Více na odkaz

Tohle by si měli přečíst všichni ti Poznarové, Hájkové, Holzerové a další rychlokvašky, které dávají přednost lavičce na Letné a podobných "TOP" štacích před jistotou a rozehráváním u nás nebo někde jinde, kde by mohli rozvíjet talent.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
31.1.2018, 17:29
 
 
Reakce na Legenda: Dúbravka ze Sparty za 150 mega? Sakra...
No kdoví. Každopádně ze Sparty a dalších bohatých klubů se odchází za násobně vyšší odstupné, než od nás. Jednak je to tím, že odstupné se odvíjí od výše kontraktu (nasmlouvané odměny hráče * délka kontraktu), jednak Křetínský na rozdíl od Ludvy prodávat nemusí a tak šponuje cenu nahoru. Ludva z toho bude asi mít prd, protože jestli se nepletu, tak Dúbravka odešel do Sparty po ukončení smlouvy ve Slovanu.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
22.1.2018, 14:06
 
 
Jojo, když už nic jiného, tak aspoň pořádný ranec peněz je pro nás fanoušky drobnou satisfakcí za odchody hráčů. Až na to, že Karl ty penízky shrábne a v klubu nechá drobné. Já myslím, že nám může být skoro jedno, za kolik Karl prodává hráče do klubů jako Sparta, nebo Slavia, protože ve Slovanu se to stejně nějak výrazněji neprojeví a ty pražské ***** to rozhodně finančně nevyčerpá. :(
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
15.1.2018, 10:14
 
 
Reakce na RadekB.: Nové hráče můžem nalákat snad jen na ...
Nebo se musí oslíček otřást. Kúdela s Potočným přišli také bez vidiny pohárové Evropy...
Bohužel Ludva pustí chlup jen když je mužstvo v krizi, nebo když má vidinu výhodného obchodu (třeba s kluby padajícími do II. ligy).
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
11.1.2018, 11:52
 
 
Reakce na mab: Nešlo kvalitu/nekvalitu, ale o záběr, kol...
No o tom nevím. Asi máš pravdu, že takový exodus značí něco špatného. Na druhou stranu jsou to zrovna posty, u kterých zde ze strany nás laiků nepanovala spokojenost. Ale do práce fyzioterapeuta a některých tajmených pozic typu Bílka z nás nikdo nevidí...
Je otázkou, zdali to třeba také nesouvisí se současnou situací na trhu práce. Dnes Karla přeplatí kde kdo v kde kterém oboru.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
8.1.2018, 15:10
 
 
Reakce na mab: zizkaa/SiDi_13 Já jsem na relizační tým ...
Tvé příspěvky jsou opravdu vrcholem skepse. Argumentaci okolo hráčů beru, ale co prosím tebe přinášeli Slovanu takoví panáci jako Bílek a Váňa? O Bílkovi vím snad jen to, že to měl být náš skaut (přitom skauting byl v posledních letech doménou dua Nezmar + Trpiš) a že jeho angažmá mělo přinést Slovanu spíše jen menší řezání ze strany rozhodčích.
A na Váňu už tady bylo takových hejtů, že tu podle mě nikomu chybět nebude. Škoda jen, že se s nimi nepakoval i Kleibl Smajlík
Každopádně Tomíkovi pozici přeju, to je Slovaňák se srdcem na správném místě Smajlík
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
6.1.2018, 14:56
 
 
No bylo by fajn, kdyby zůstal tým tentokráte pohromadě. Třeba nejsou nabídky, ale možná se také Ludvovi zželelo penízků z EL, a tak chce tým nechat do srpna pohromadě, aby se tam snad prokopali.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
3.1.2018, 23:03
 
 
Tak co, kdo je ten tajemný jediný kmenový hráč Slovanu, na kterého byla podána nabídka. Že by váš oblíbenec Karafiát, jak naznačují někteří na FB?
Jinak ty řeči o strašidelnosti Karafiáta...nevím nevím. Podle toho, co píšeš bychom měli ve dvou ze tří zápasů dostávat bůra. Mě prostě nepřijde tak hrozný (kór vedle Kúdely, který také zrovna neoplývá jistotou). Já vzpomínám na minely Keliče, když se rozehrával ještě vedle Nezmara v mistrovské sezóně. Pokys měl předloni na podzim také pár branek na svědomí. Mladým stoperům to prostě trvá, než se z nich stanou spolehlivé opory. Nakonec dá pár parádních gólů z dálky a všichni ho tu budou vynášet do nebes...
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
27.12.2017, 15:24
 
 
Co říkáte na asistenty trenéra? Já jsem docela rád, že to jsou staří Slovaňáci. Na Holoubka jsem zvědavý. Může jenom překvapit, ale třeba i negativně. Jedině, co nás může mrzet je, že ve Spartě angažovali Ščasného na pozici sportovního ředitele. Ten asi zatrhne Holoubkovi, aby přitahoval nadějné juniory. A nebo s námi pěkně vydrbou, jako v případě Hovorky.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
23.12.2017, 15:32
 
 
Je fakt, že Kúdela na hřišti nepřesvědčuje výkony, možná se od něj čekala větší jistota. Ale je to nejzkušenější hráč kádru a podle mě někoho takového v obraně prostě potřebujeme. Karafiát potřebuje růst vedle nějakého mazáka. A na obranu Kúdely bych podotknul, že není klasickým stoperem (pokud vím, tak hrával hlavně DZ). Jeho výhodou je právě univerzálnost v obraně, což je něco, co se při našem kvalitativně úzkém kádru může hodit.
Souhlasím, že CUF prožívá svou vrcholovou sezónu, ale i když je kapitán, tak si nemyslím, že by byl nenahraditelný. Samozřejmě bych si přál, aby se stal spolu s Kolářem neprodejnou ikonou klubu, ale obávám se, že už současný Slovan přerostl a bude chtít po všech těch letech změnit klub. S jeho případným odchodem bych tak byl snáze smířený, než s odchodem Kúdely či Koláře.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
21.12.2017, 12:52
 
 
No Koláře s Kúdelou bych zrovna do Slavie pouštět nechtěl. Tipoval jsem to spíše na Cufa, který je ve Slovanu už dlouho, ale na druhou stranu u něj nemám pocit, že by jeho odchod byl pro Slovan tak zásadní ztrátou. I když šla jeho forma nahoru, ruku na srdce - přeci jen nedosahuje kvalit Gebreho či Kušníra (v době, kdy u nás hrál).
Kolář jako jediný odchovanec v základu by měl být v lize neprodejný a Kúdela je univerzálním pilířem obrany, který se bude nahrazovat jen velmi těžko...
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
9.11.2017, 11:27
 
 
Reakce na SiDi_13: Odejde Nezmič ... odejdou další, kteř...
Myslím, že odchod Jindry je pravděpodobný tak jako tak. Málokterý trenér u nás vydrží déle než 3 sezóny. Realizační tým se asi bude skládat znovu. Ale tomu, že by kvůli Nezmičovi odcházeli hráči více, než když by tu šéfoval nevěřím. Jestli půjde duo Nezmar - Trpiš do Slávky, tak si určitě nějaké hráče vezmou sebou (juany to zaplatí), ale Ludva by tak jako tak za slušnou nabídku někoho pustil. A klidně i do Slávie.
Jediné, co by nás mohlo více poškodit, kdyby byla hráčská výměna a Nezmič by nám sem poslal nějaké neperspektivní hráče. Myslím si, že si to ale nebude chtít s Ludvou rozházet.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS