Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mab" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
12>
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
15.1.2018, 12:28
 
 
Vypadá to, že Kúdela zůstane, chceme za něj víc, než je Slávia ochotna zaplatit. Zatím ticho po pěšině u Koláře s Cufem.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
11.1.2018, 13:43
 
 
Reakce na gejza.s: No o tom nevím. Asi máš pravdu, že ta...
Peníze za tím budou v první řadě, proteklo jich klubem za 6 let přes půl miliardy, ale ani se v klubu neohřáli, takže stále platí že platíme i v rámci ligy málo a ekonomicky nás přebíjí i Teplice či Baník a to pak je těžké stávající udržet a nové nalákat.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
10.1.2018, 17:02
 
 
Reakce na gejza.s: Tvé příspěvky jsou opravdu vrcholem s...
Nešlo kvalitu/nekvalitu, ale o záběr, kolik lidí už i ze zákulisí klubu opouští loď, tohle prostě na pováženou je, když ochází fyzioterapeut, mluvčí, videotechnik...
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
10.1.2018, 16:03
 
 
Reakce na SiDi_13: Nebyl náhodou Pokorný křestním Lukáš?...
Ještě i je, moje chyba, buhví na co jsem myslel :-)
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
8.1.2018, 10:13
 
 
zizkaa/SiDi_13

Já jsem na relizační tým hodně zvědavý, ale pozitiv vidím málo (snad jen možný nerozpad kádru po dlouhé době). Nicméně odchod velké skupiny povětšinou kvalitních lidí počínaje Nezmarem, Trpišovským či Bílkem, (Váňou?) a kondičním trenérem či videotechnikem konče stylem kdo můžete, rychle pryč působí dost děsivě a tomu i odpovídala první tisková konference a slovní formulace z úst p. Kleibla... Trenér Holoubek mne musí přesvědčit, protože tenhle člověk mi lidsky zatím nesedne, úspěch už okusil ve Spartě s Interem, čili nás nemusí brát jako posun v kariéře, za který bude vděčný, spíš jen teplé místečko pro něk a kluky ze Sparty, než se uvolní zase flek ve Spartě (ani bych se nedivil, kdyby jsme trenéru umožnili výstupní klauzuli, že může kdykoliv odejít zpět do Sparty). Když k tomu vezmu reangažování Váchy, které mi prostě smrdí zákulisní dohodou "Chcete Holoubka? Pak musíte vzít i Váchu.", tak prostě přehnaným optimizmem netrpím. Mmch. k těm odchodům lidí z na různých postech v klubu, co je s Váňou, že na oné první konferenci byl defakto jmenován místo něj Tomík? Také odešel?

Ke Kúdelovi, Kerbrovi a všobecně jiným hráčům, když vidíš, jak se to tu rozpadá, je to čím dál horší a k tomu dostaneš nabídku od jinud, kde mají prachy a ty má lepší i takový Baník, což je obzvlášťě smutné, tak neváháš ani minutu. To že při první nabídce naši hráči s oblibou říkají Sbohem by tě nemělo překvapovat, to se děje už delší dobu.

V našem týmu je momentálně nejlepší dvojice Kolř/Cuf ale oběma přeju, aby jejich novým působištěm byla cizina. Cuf si jí zaslouží, ten maká a díky tomu se z hráče, který první rok nebyl použitelný vypracoval k hráči, který je dle mne v kádru nejlepší a má na to opakovat cestu Honzy Pokorného na západ, svou snaživostí a dřením se nebojím, že by se tam neuchytil i lépe než Honza.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
8.1.2018, 09:59
 
 
Reakce na gejza.s: Tak co, kdo je ten tajemný jediný kme...
Ten tajemný hráč by mohl být dmsn Kerbr, protože podzim mu fakt vyšel. K tomu Karafiátu, on není naštěstí v obraně jediný, proto kde selhal ještě občas za brzdu zatáhl jiný, byť ano, naše obrana celkově není dobrá, ani Kúdela nezáří (pročež bych s jeho uvolněním do Slávie neměl problém). Nejlepší v poslední době, bez debat, byl Hovorka, ale i Honza Pokorný byl dobrý, byť to nebyl myslitel, tak těch branek na jeho vrub bylo méně než kolik by se dokázalo napočítat u každého ze zmíněného dua K & K.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
28.12.2017, 23:21
 
 
Reakce na Gejza.S: No nevím, já prostě nemám pocit, že b...
Karafiát byl a je strašidelný, už to není strašidelné 3/3 ale 2/3, nicméně to je na tým formátu Slovanu málo. Co mne připadne nejhorší je jeho styl kopání standardek - nalevo k tyči, obloučkem asi metr nad zem - jinak to kopnout neumí, brankáři proti němu nemají problém.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
28.12.2017, 23:16
 
 
Reakce na gejza.s: Co říkáte na asistenty trenéra? Já js...
Ne nejvíc s náma vydrbali s Matějem.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
24.12.2017, 11:10
 
 
Reakce na gejza.s: Je fakt, že Kúdela na hřišti nepřesvě...
Kúdela na to, dmsn(dle mého skromného názoru), prostě nemá, neumí poziční hru, dost často není tam, kde měl být a hoří z toho. Ano, není to jeho post, ale to přece nemůže být omluva, my prostě potřebujeme obranáře s velkým O, tím spíš, že nemáme kvalitní útok a většina našich zápasů je o jednom našem vstřeleném gólu, což znamená bezpodmínečně žádný nedostávat. Když k tomu přidám Kúdelovu tendenci řešit vše záchranou brzdou v podobě faulu... Karafiát, pokud vůbec kdy doroste, o čemž si nejsem vůbec jist, byť udělal obrovský pokrok v tom, že už nemrví 3/3 ale jen 2/3 zápasů, do kterých je nasazen, pak potřebuje větší kvalitu u sebe. Osobně bych ale Karafiáta pustil, je to danajský dar od Sparty, která s náma poslední roky jen vyjebává a se zakomplexovaným sportovním ředitelem Ščasným to nebude lepší ani do budoucna.

Neříkal jsem, že bych Cufa, který zažívá vrcholovou sezonu nepustil, pustil, ale jen do ciziny (Bundesliga), nikoliv na domácí píseček, který platí hůře a ještě by jsme tím posilovali konkurenci v domácí lize, což je to poslední, co potřebujeme, vzhledem k druholigové půlce kádru kdy navíc čekám, že posilování po Karlovsku bude znamenat nákup dalších druholigistů.

Čili závěrem, Kúdelu oželím, co tak zkusit ukecat zase Karišika, nebyl to velký myslitel, ale o to v obraně šlo, nic nevymýšlel, prostě odkopl, uklidil, byl jistota.
Cufa s těžkým srdcem(je to srdcař, bojovník, dříč) ale jen do dobré ligy (dle mne svou bojovností, dříčstvím, nicneodflakováním do ní [ideálně Bundesliga] už dorostl).
Koláře bych pak nepouštěl nejraději vůbec, ještě musí dozrát. Pokud by, tak jedině do ciziny ale s tím, že peníze utržené Karl nechá na nákup nějakého jiného dobrého, byť levnějšího, brankáře.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
23.12.2017, 14:33
 
 
Jinak Kúdelu bych i pustil, ale Koláře a Coufala jako klenoty ne. Coufal se vypracoval v hráče, majícího svou pílí na bundesligu a Kolář je nejlepší brankář u nás, takže i tam by měla být cizina, pokud už. Každopádně prodávat domácí konkurenci, když navíc víme, že peníze Karl obratem prošustruje v Preciose místo nákupu kvality...
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
23.12.2017, 13:59
 
 
Osobně jsem zklamaný, ale nezbývá doufat, že to třeba dopadne dobře. Každopádně je Holoubek slabší jak Jindra a navíc je to mentalitou sparťan, co bude brát štaci u nás jen jako mezietapu a čekačku na to, až bude uvolněna Stračatella. Ani bych se nedivil, kdyby s náma Sparta klasicky vyjebala doložkou, že si ho budou moci "zadarmo" stáhnout, nebo budou mít předkupní právo. Snad nám aspoň dovolí s Holoubkem nastooupit proti nim a nebude trenér muset na tribunu....
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
29.10.2017, 09:23
 
 
Včera jsme hráli 35 minut děsivě, pak dobře. Po poločasu 10 minut děsivě a pak už to zase šlo. Krásný výsledek, region je náš!
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
14.7.2017, 07:28
 
 
Reakce na gejza.s: http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-...
O úspěchu se bude dát mluvit, když dá 1/8...
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
20.5.2017, 19:43
 
 
Ekpai se famózně rozehrál, tomu by EL slušela.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
7.5.2017, 17:48
 
 
Zatím:se Spartou dobrý, v druhý na ně vlítnem!
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
2.5.2017, 15:35
 
 
Reakce na EasyRocker: Paráda kluci, škoda že jsem u toho...
Ríša řádil, obávám se, ale že se mu to tu krátí a pak budeme zas kde jsme.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
23.4.2017, 14:48
 
 
Utrpěli jsme výhru, ale díky bohu za ní. Jsem fakt zvědavý na léto, protože bez mnoha změn se z toho stavu nevyhrabeme. Změn na všech postech vč. trenérského.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
22.4.2017, 16:27
 
 
Dneska klukům věřím a přeji si, aby Jindrovi vyšla Sparta, má zase šanci protože Řada je děsivěj. Pro nás už by nebyl přínosem.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
8.4.2017, 18:03
 
 
Zlín nám hlavně ukázal, že bolest v útoku přetrvala i přes posily, přitom by stačil ještě jeden Ríša ovšem útočník a ono by to šlo. Sevcik pro mne od zranění zklamáním, stále platí, že kdo se zraní, už se do formy nedostane.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
6.4.2017, 19:19
 
 
Také nemám atlas hub, takže tamní diskuze je pro mne nedostupná.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS