Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
13.1.2018, 13:40
 
 
Reakce na mab: Peníze za tím budou v první řadě, protekl...
Nové hráče můžem nalákat snad jen na pohárovou Evropu. Teda když se tam dostanem... Smajlík
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
11.1.2018, 13:43
 
 
Reakce na gejza.s: No o tom nevím. Asi máš pravdu, že ta...
Peníze za tím budou v první řadě, proteklo jich klubem za 6 let přes půl miliardy, ale ani se v klubu neohřáli, takže stále platí že platíme i v rámci ligy málo a ekonomicky nás přebíjí i Teplice či Baník a to pak je těžké stávající udržet a nové nalákat.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
11.1.2018, 11:52
 
 
Reakce na mab: Nešlo kvalitu/nekvalitu, ale o záběr, kol...
No o tom nevím. Asi máš pravdu, že takový exodus značí něco špatného. Na druhou stranu jsou to zrovna posty, u kterých zde ze strany nás laiků nepanovala spokojenost. Ale do práce fyzioterapeuta a některých tajmených pozic typu Bílka z nás nikdo nevidí...
Je otázkou, zdali to třeba také nesouvisí se současnou situací na trhu práce. Dnes Karla přeplatí kde kdo v kde kterém oboru.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
10.1.2018, 17:02
 
 
Reakce na gejza.s: Tvé příspěvky jsou opravdu vrcholem s...
Nešlo kvalitu/nekvalitu, ale o záběr, kolik lidí už i ze zákulisí klubu opouští loď, tohle prostě na pováženou je, když ochází fyzioterapeut, mluvčí, videotechnik...
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
10.1.2018, 16:03
 
 
Reakce na SiDi_13: Nebyl náhodou Pokorný křestním Lukáš?...
Ještě i je, moje chyba, buhví na co jsem myslel :-)
 
 
SiDi_13
 
karma -5 Reagovat
8.1.2018, 18:19
 
 
Reakce na mab: zizkaa/SiDi_13 Já jsem na relizační tým ...
Nebyl náhodou Pokorný křestním Lukáš??
Já jen tak na okraj..... Smajlík
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
8.1.2018, 15:10
 
 
Reakce na mab: zizkaa/SiDi_13 Já jsem na relizační tým ...
Tvé příspěvky jsou opravdu vrcholem skepse. Argumentaci okolo hráčů beru, ale co prosím tebe přinášeli Slovanu takoví panáci jako Bílek a Váňa? O Bílkovi vím snad jen to, že to měl být náš skaut (přitom skauting byl v posledních letech doménou dua Nezmar + Trpiš) a že jeho angažmá mělo přinést Slovanu spíše jen menší řezání ze strany rozhodčích.
A na Váňu už tady bylo takových hejtů, že tu podle mě nikomu chybět nebude. Škoda jen, že se s nimi nepakoval i Kleibl Smajlík
Každopádně Tomíkovi pozici přeju, to je Slovaňák se srdcem na správném místě Smajlík
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
8.1.2018, 10:13
 
 
zizkaa/SiDi_13

Já jsem na relizační tým hodně zvědavý, ale pozitiv vidím málo (snad jen možný nerozpad kádru po dlouhé době). Nicméně odchod velké skupiny povětšinou kvalitních lidí počínaje Nezmarem, Trpišovským či Bílkem, (Váňou?) a kondičním trenérem či videotechnikem konče stylem kdo můžete, rychle pryč působí dost děsivě a tomu i odpovídala první tisková konference a slovní formulace z úst p. Kleibla... Trenér Holoubek mne musí přesvědčit, protože tenhle člověk mi lidsky zatím nesedne, úspěch už okusil ve Spartě s Interem, čili nás nemusí brát jako posun v kariéře, za který bude vděčný, spíš jen teplé místečko pro něk a kluky ze Sparty, než se uvolní zase flek ve Spartě (ani bych se nedivil, kdyby jsme trenéru umožnili výstupní klauzuli, že může kdykoliv odejít zpět do Sparty). Když k tomu vezmu reangažování Váchy, které mi prostě smrdí zákulisní dohodou "Chcete Holoubka? Pak musíte vzít i Váchu.", tak prostě přehnaným optimizmem netrpím. Mmch. k těm odchodům lidí z na různých postech v klubu, co je s Váňou, že na oné první konferenci byl defakto jmenován místo něj Tomík? Také odešel?

Ke Kúdelovi, Kerbrovi a všobecně jiným hráčům, když vidíš, jak se to tu rozpadá, je to čím dál horší a k tomu dostaneš nabídku od jinud, kde mají prachy a ty má lepší i takový Baník, což je obzvlášťě smutné, tak neváháš ani minutu. To že při první nabídce naši hráči s oblibou říkají Sbohem by tě nemělo překvapovat, to se děje už delší dobu.

V našem týmu je momentálně nejlepší dvojice Kolř/Cuf ale oběma přeju, aby jejich novým působištěm byla cizina. Cuf si jí zaslouží, ten maká a díky tomu se z hráče, který první rok nebyl použitelný vypracoval k hráči, který je dle mne v kádru nejlepší a má na to opakovat cestu Honzy Pokorného na západ, svou snaživostí a dřením se nebojím, že by se tam neuchytil i lépe než Honza.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
8.1.2018, 09:59
 
 
Reakce na gejza.s: Tak co, kdo je ten tajemný jediný kme...
Ten tajemný hráč by mohl být dmsn Kerbr, protože podzim mu fakt vyšel. K tomu Karafiátu, on není naštěstí v obraně jediný, proto kde selhal ještě občas za brzdu zatáhl jiný, byť ano, naše obrana celkově není dobrá, ani Kúdela nezáří (pročež bych s jeho uvolněním do Slávie neměl problém). Nejlepší v poslední době, bez debat, byl Hovorka, ale i Honza Pokorný byl dobrý, byť to nebyl myslitel, tak těch branek na jeho vrub bylo méně než kolik by se dokázalo napočítat u každého ze zmíněného dua K & K.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
6.1.2018, 15:01
 
 
Jinak co říkáte na zvěsti o možném pokračování hostovačky Váchy? Mě na jednu stranu nepřijdou ty hejty na něj rozumné, protože když to bude mít v hlavě srovnané a rozehraje se, může s přehledem kvalitativně převyšovat všechny naše hráče. Na druhou stranu se mi líbí, že si Slovaňáci jen tak z někoho nesednou na prd.. a přihlížejí i k charakteru a konkrétně na ty chu*oviny co dělá kolem fotbalu.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
6.1.2018, 14:56
 
 
No bylo by fajn, kdyby zůstal tým tentokráte pohromadě. Třeba nejsou nabídky, ale možná se také Ludvovi zželelo penízků z EL, a tak chce tým nechat do srpna pohromadě, aby se tam snad prokopali.
 
 
SiDi_13
 
karma -5 Reagovat
5.1.2018, 15:10
 
 
Tak je vidět, že fórum stále dýchá ... spíš teda mele z posledního :(

Máme nový realizační tým, nového tiskového mluvčího a starýho ředitele.
Hráči nám tu zatím zůstali a jsem si celkem jistej, že ze stoperský dvojice neodejde nikdo.
Kúdela hrál v Bolce leta a vůbec ho nenapadlo někam přestupovat, dokud to nenapadlo nás. S Karafiátem tu podle mě zůstanou.
Za Koláře budeme chtít ranec a kdo na to má? Salvie? Tak ať platí.
Pokud se bavíme o Coufalovi, tak si spíš myslím, že tu zůstane, stejně jako všichni ostatní (teda kromě hostujících možná).
Třeba Kerbr rozhodně odcházet nebude chtít ... jen když si vzpomenu jak se tu půl roku aklimatizoval a když si zvyknul a začal hrát slušně, tak jsme ho z hostování ještě vraceli na čas do Slovácka.

Nevidím nikoho, kdo by nám patřil a výrazně převyšoval kvalitu týmu a měl by kvůli tomu odejít (teda kromě Koláře).
 
 
zizkaa
 
karma 0 Reagovat
4.1.2018, 00:27
 
 
Těším se na ligové jaro, i když nevím, co od něj přesně očekávat. Kúdelu bych za dobré peníze klidně oželel, protože, dle mého, Karafiát vedle něj vyrostl dostatečně a bude růst dál a za rok ho prodáme mooooc dobře. Coufala prodat - za rok už může mít poloviční cenu. A věřím našim mladým trénérům v čele s Holoubkem. Za mě nejsympatičtější realizační tým ligy!
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
3.1.2018, 23:03
 
 
Tak co, kdo je ten tajemný jediný kmenový hráč Slovanu, na kterého byla podána nabídka. Že by váš oblíbenec Karafiát, jak naznačují někteří na FB?
Jinak ty řeči o strašidelnosti Karafiáta...nevím nevím. Podle toho, co píšeš bychom měli ve dvou ze tří zápasů dostávat bůra. Mě prostě nepřijde tak hrozný (kór vedle Kúdely, který také zrovna neoplývá jistotou). Já vzpomínám na minely Keliče, když se rozehrával ještě vedle Nezmara v mistrovské sezóně. Pokys měl předloni na podzim také pár branek na svědomí. Mladým stoperům to prostě trvá, než se z nich stanou spolehlivé opory. Nakonec dá pár parádních gólů z dálky a všichni ho tu budou vynášet do nebes...
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
28.12.2017, 23:21
 
 
Reakce na Gejza.S: No nevím, já prostě nemám pocit, že b...
Karafiát byl a je strašidelný, už to není strašidelné 3/3 ale 2/3, nicméně to je na tým formátu Slovanu málo. Co mne připadne nejhorší je jeho styl kopání standardek - nalevo k tyči, obloučkem asi metr nad zem - jinak to kopnout neumí, brankáři proti němu nemají problém.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
28.12.2017, 23:16
 
 
Reakce na gejza.s: Co říkáte na asistenty trenéra? Já js...
Ne nejvíc s náma vydrbali s Matějem.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
27.12.2017, 15:37
 
 
Reakce na mab: Kúdela na to, dmsn(dle mého skromného náz...
No nevím, já prostě nemám pocit, že by "stoperská" dvojice Kúdela - Karafiát byla o tolik horší než Hovorka - Pokorný. Ti druzí jsou sice prověření již mnoha těžkými zápasy, ale také se podíleli na loňském strašidelném ligovém podzimu (i když to tehdy byla spíše chyba slabého útoku a zálohy).
A na tomto fóru dříve nenáviděný a vyháněný Karafiát se zlepšuje a klidně může vyrůst ve skutečnou oporu.
Já bych místo Karišika bral raději Keliče, ale ten bude vzhledem k angažmá v Rumunsku mimo možnosti současného Slovanu.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
27.12.2017, 15:24
 
 
Co říkáte na asistenty trenéra? Já jsem docela rád, že to jsou staří Slovaňáci. Na Holoubka jsem zvědavý. Může jenom překvapit, ale třeba i negativně. Jedině, co nás může mrzet je, že ve Spartě angažovali Ščasného na pozici sportovního ředitele. Ten asi zatrhne Holoubkovi, aby přitahoval nadějné juniory. A nebo s námi pěkně vydrbou, jako v případě Hovorky.
 
 
zizkaa
 
karma 0 Reagovat
27.12.2017, 00:55
 
 
Věřím, že kabina Slovanu zůstane silná i bez JT a JN viz. tohle video odkaz A noví trenéři v čele s Holoubkem Smajlík
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
24.12.2017, 11:30
 
 
Jinak tenhle ficak muze byt poslednim. Trener v zadeli, sportovni manazer v zadeli, nejlepsi brankar v zadeli, tedka jeste cuf do zadele(cti Slavie) a druha liga tam napresrok bude nabeton. A spartan Holoubek to nezmeni, pri prvni prilezitosti zmizi pryc a to co delalo Liberec silnym - precizni vyber hracu - je fuc. Mrzi me, jak Liberec nevyhnutelne miri tam kam miri Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS