Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
16.4.2017, 19:57
 
 
1. ligu pro letosek jeste urvem, ale pristi rok uz to timhle stylem nevyjde.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
16.4.2017, 17:54
 
 
Tak náš útok opět vyšel naprázdno. Ještě, že máme produktivní obránce Smajlík
Každopádně výhra super, jakož i to, že jsme dokázali dát více gólů. Kdyby je i nadále dávali obránci a vyhrávali jsme rozdílem dvou branek, nezlobil bych se.
Mikula začíná ukazovat, že by se jeho opce Slovanu vyplatila, kór kdyby odešel Cuf. Pro to ale zase není příznivé jeho současné zranění. Tak snad zůstane Cuf na pravém beku a Mikulu koupíme, aby hrál třeba i na kraji zálohy, když mu to tam padá.
Každopádně je ještě brzy slavit záchranu. V Příbrami se budou dít věci a i Jihlava se zvedá, takže prosím žádná zaváhání. Na poslední pětinu sezóny bych si přál 6 vítězství. Jestli se to povede, tak si koupím ve fanshopu trenérskou kšiltovku a na dres si nalepím jmenovku Kouřila Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
16.4.2017, 14:43
 
 
Tak Kúdela dnes nastoupí. Jsem zvědavý, zdali se Boske konečně kousne a předvede něco z repertoáru, na který léta vzpomínáme. Egonova aféra byla zjevně zapomenuta, a Cuf bude asi holt zraněný do konce sezóny :(
Také Bary by mohl konečně dát nějaký gól. Ta impotence našeho útoku, kde nikdo nedal víc než 2 branky je děsivá. V dnešní sestavě mi trochu chybí Bartl i Obročník. Přijde mi jako luxus "šetřit" jediného hráče, který má letos střeleckou formu. A Obrok podle mě určitě není horší než Ševčík (chápu, že Souček prostě hrát musí).
Tak Slovaňáci, dejte dnes hodně gólů!
 
 
malis99
 
karma +9 Reagovat
11.4.2017, 08:32
 
 
Snad se Kudela dá do kupy...
Kouřil už byl taky na lávce.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
10.4.2017, 21:00
 
 
Reakce na malis99: Zranění...
Tak to je pěkně v prd...
Čili máme do stoperské dvojice snad jen Karafiáta s Polákem? A nebo se už uzdravil Kouřil nebo Latka?
Mimochodem Cuf už je mimo hru také nějak podezřele dlouho...
 
 
malis99
 
karma +9 Reagovat
10.4.2017, 16:21
 
 
Zranění
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
9.4.2017, 14:03
 
 
Jak se vám včera líbil Boske? A nevíte někdo, proč střídal Kúdela již v první půli? Snad nebude mít zdravotní potíže, to už bychom si mohli hodit mašli.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
9.4.2017, 09:53
 
 
V Teplicích asi pěkný zápas. Opět ovšem rozhodla absence zabijáků v útoku. Zabil to akorát Potočný, ale jinak, než bychom si představovali.
Jaká škoda, že vedení tvrdošíjně buduje béčkové mužstvo na postupný kombinační útok a dlouhodobě se rezignuje na brejky. Nevěřím, že by na trhu nebyl nikdo s parametry Ljevakoviče, nebo Vukadinoviče ve finančních možnostech Slovanu.
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
8.4.2017, 19:32
 
 
Pohar v zadeli, 1. liga v zadeli, je mi smutno kam az to dohnaly financni problemy sefa Smajlík
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
8.4.2017, 18:03
 
 
Zlín nám hlavně ukázal, že bolest v útoku přetrvala i přes posily, přitom by stačil ještě jeden Ríša ovšem útočník a ono by to šlo. Sevcik pro mne od zranění zklamáním, stále platí, že kdo se zraní, už se do formy nedostane.
 
 
malis99
 
karma +9 Reagovat
6.4.2017, 21:26
 
 
Reakce na Gejza.S: Co říkáte na včerejší pohárový zápas?...
Podpis
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
6.4.2017, 20:51
 
 
Co říkáte na včerejší pohárový zápas? Já myslím, že Zlín vyhrál zaslouženě. Pencle byla možná hodně přísná, ale kdybychom postoupili díky té jejich neskutečné minele z malé domů, byl by k nim fotbalový pánbůh nespravedlivý. Kvalita jednoznačně na straně Zlína. Od nás klasické alibistické přihrávání kolem vápna soupeře a naprostá neschopnost zakončit (až na Voltra). Je vidět, že naši hráči si nevěří, nebo ani nechtějí. Když to vzal Ševčík na sebe a zkusil se probít do zakončení, hned z toho byla kloudná akce. Přiznám se, že vůbec nechápu angažmá Potočného do útoku. Ten hráč hraje všechno, jen ne hrota. Ve druhé půli mi chyběl Karafiát. Polák hořel jak papír. Zázrak se nekoná a byl bych rád, kdyby se v létě udal zázrak majetkový, a místo Ludvy se Slovanu chopil někdo solventní a štědrý.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
6.4.2017, 19:19
 
 
Také nemám atlas hub, takže tamní diskuze je pro mne nedostupná.
 
 
malis99
 
karma +9 Reagovat
6.4.2017, 15:04
 
 
To to ale někdo musí udělat.
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
6.4.2017, 06:02
 
 
Nehodlam lezt na diskuze ktere jsou propojeny s fejsbukem. Lepsi by byly nejake neoficialni stranky ala slovannavzdy.cz kde by byla klasicka diskuze s vytvorenou identitou nepropojenou s zadnyma jinyma vecma.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
4.4.2017, 09:10
 
 
Reakce na SpikeHARDcore: Offiko diskuze je zde na facebo...
Néé, špejsbook nemám. Smajlík
A ani nevím, jestli bych chtěl diskutovat tam, kde je správcem Váňa. Smajlík
 
 
SpikeHARDcore
 
karma -88 Reagovat
SpikeHARDcore | Liberec
3.4.2017, 23:30
 
 
Offiko diskuze je zde na facebooku: odkaz
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
3.4.2017, 21:22
 
 
Reakce na malis99: Zkusíme se teda domluvit a ostatníma,...
Já bych to zkusil zde, dokud to pude...
Ale asi by to chtělo plán B. Koukal jsem na ten xchat a gigachat, ale čas se tam zastavil někdy na přelomu tisíciletí, takže podle toho to prostředí vypadá.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
3.4.2017, 21:20
 
 
Reakce na malis99: Teď chytal hladký, to je to kvůli tom...
Prý byl zraněný. To je ale také eufemismus pro "vzhledem k okolnostem ho nechceme nasadit do zápasu, ale nechceme říct proč". Smajlík
 
 
malis99
 
karma +9 Reagovat
3.4.2017, 21:14
 
 
Zkusíme se teda domluvit a ostatníma, že se v našich profi diskuzích bude pokračovat zde, nebo se nějak, někdo, někdy pokusí udělat něco novýho?
Jak to vidíte?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS