Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
6.1.2018, 14:56
 
 
No bylo by fajn, kdyby zůstal tým tentokráte pohromadě. Třeba nejsou nabídky, ale možná se také Ludvovi zželelo penízků z EL, a tak chce tým nechat do srpna pohromadě, aby se tam snad prokopali.
 
 
SiDi_13
 
karma -5 Reagovat
5.1.2018, 15:10
 
 
Tak je vidět, že fórum stále dýchá ... spíš teda mele z posledního :(

Máme nový realizační tým, nového tiskového mluvčího a starýho ředitele.
Hráči nám tu zatím zůstali a jsem si celkem jistej, že ze stoperský dvojice neodejde nikdo.
Kúdela hrál v Bolce leta a vůbec ho nenapadlo někam přestupovat, dokud to nenapadlo nás. S Karafiátem tu podle mě zůstanou.
Za Koláře budeme chtít ranec a kdo na to má? Salvie? Tak ať platí.
Pokud se bavíme o Coufalovi, tak si spíš myslím, že tu zůstane, stejně jako všichni ostatní (teda kromě hostujících možná).
Třeba Kerbr rozhodně odcházet nebude chtít ... jen když si vzpomenu jak se tu půl roku aklimatizoval a když si zvyknul a začal hrát slušně, tak jsme ho z hostování ještě vraceli na čas do Slovácka.

Nevidím nikoho, kdo by nám patřil a výrazně převyšoval kvalitu týmu a měl by kvůli tomu odejít (teda kromě Koláře).
 
 
zizkaa
 
karma 0 Reagovat
4.1.2018, 00:27
 
 
Těším se na ligové jaro, i když nevím, co od něj přesně očekávat. Kúdelu bych za dobré peníze klidně oželel, protože, dle mého, Karafiát vedle něj vyrostl dostatečně a bude růst dál a za rok ho prodáme mooooc dobře. Coufala prodat - za rok už může mít poloviční cenu. A věřím našim mladým trénérům v čele s Holoubkem. Za mě nejsympatičtější realizační tým ligy!
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
3.1.2018, 23:03
 
 
Tak co, kdo je ten tajemný jediný kmenový hráč Slovanu, na kterého byla podána nabídka. Že by váš oblíbenec Karafiát, jak naznačují někteří na FB?
Jinak ty řeči o strašidelnosti Karafiáta...nevím nevím. Podle toho, co píšeš bychom měli ve dvou ze tří zápasů dostávat bůra. Mě prostě nepřijde tak hrozný (kór vedle Kúdely, který také zrovna neoplývá jistotou). Já vzpomínám na minely Keliče, když se rozehrával ještě vedle Nezmara v mistrovské sezóně. Pokys měl předloni na podzim také pár branek na svědomí. Mladým stoperům to prostě trvá, než se z nich stanou spolehlivé opory. Nakonec dá pár parádních gólů z dálky a všichni ho tu budou vynášet do nebes...
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
28.12.2017, 23:21
 
 
Reakce na Gejza.S: No nevím, já prostě nemám pocit, že b...
Karafiát byl a je strašidelný, už to není strašidelné 3/3 ale 2/3, nicméně to je na tým formátu Slovanu málo. Co mne připadne nejhorší je jeho styl kopání standardek - nalevo k tyči, obloučkem asi metr nad zem - jinak to kopnout neumí, brankáři proti němu nemají problém.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
28.12.2017, 23:16
 
 
Reakce na gejza.s: Co říkáte na asistenty trenéra? Já js...
Ne nejvíc s náma vydrbali s Matějem.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
27.12.2017, 15:37
 
 
Reakce na mab: Kúdela na to, dmsn(dle mého skromného náz...
No nevím, já prostě nemám pocit, že by "stoperská" dvojice Kúdela - Karafiát byla o tolik horší než Hovorka - Pokorný. Ti druzí jsou sice prověření již mnoha těžkými zápasy, ale také se podíleli na loňském strašidelném ligovém podzimu (i když to tehdy byla spíše chyba slabého útoku a zálohy).
A na tomto fóru dříve nenáviděný a vyháněný Karafiát se zlepšuje a klidně může vyrůst ve skutečnou oporu.
Já bych místo Karišika bral raději Keliče, ale ten bude vzhledem k angažmá v Rumunsku mimo možnosti současného Slovanu.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
27.12.2017, 15:24
 
 
Co říkáte na asistenty trenéra? Já jsem docela rád, že to jsou staří Slovaňáci. Na Holoubka jsem zvědavý. Může jenom překvapit, ale třeba i negativně. Jedině, co nás může mrzet je, že ve Spartě angažovali Ščasného na pozici sportovního ředitele. Ten asi zatrhne Holoubkovi, aby přitahoval nadějné juniory. A nebo s námi pěkně vydrbou, jako v případě Hovorky.
 
 
zizkaa
 
karma 0 Reagovat
27.12.2017, 00:55
 
 
Věřím, že kabina Slovanu zůstane silná i bez JT a JN viz. tohle video odkaz A noví trenéři v čele s Holoubkem Smajlík
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
24.12.2017, 11:30
 
 
Jinak tenhle ficak muze byt poslednim. Trener v zadeli, sportovni manazer v zadeli, nejlepsi brankar v zadeli, tedka jeste cuf do zadele(cti Slavie) a druha liga tam napresrok bude nabeton. A spartan Holoubek to nezmeni, pri prvni prilezitosti zmizi pryc a to co delalo Liberec silnym - precizni vyber hracu - je fuc. Mrzi me, jak Liberec nevyhnutelne miri tam kam miri Smajlík
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
24.12.2017, 11:25
 
 
Reakce na gejza.s: Je fakt, že Kúdela na hřišti nepřesvě...
Karafiát potřebuje růst.... ale v jinem klubu. Na prichodu premachrovanyho borecka co umi lautr h..o se nekdo pekne napakoval(mozna i jeho povedenej tatka co zoufale cpal na vsechny strany, vykrikujic cosi o uspechu pred 12ti lety(to mu bylo 11))...
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
24.12.2017, 11:10
 
 
Reakce na gejza.s: Je fakt, že Kúdela na hřišti nepřesvě...
Kúdela na to, dmsn(dle mého skromného názoru), prostě nemá, neumí poziční hru, dost často není tam, kde měl být a hoří z toho. Ano, není to jeho post, ale to přece nemůže být omluva, my prostě potřebujeme obranáře s velkým O, tím spíš, že nemáme kvalitní útok a většina našich zápasů je o jednom našem vstřeleném gólu, což znamená bezpodmínečně žádný nedostávat. Když k tomu přidám Kúdelovu tendenci řešit vše záchranou brzdou v podobě faulu... Karafiát, pokud vůbec kdy doroste, o čemž si nejsem vůbec jist, byť udělal obrovský pokrok v tom, že už nemrví 3/3 ale jen 2/3 zápasů, do kterých je nasazen, pak potřebuje větší kvalitu u sebe. Osobně bych ale Karafiáta pustil, je to danajský dar od Sparty, která s náma poslední roky jen vyjebává a se zakomplexovaným sportovním ředitelem Ščasným to nebude lepší ani do budoucna.

Neříkal jsem, že bych Cufa, který zažívá vrcholovou sezonu nepustil, pustil, ale jen do ciziny (Bundesliga), nikoliv na domácí píseček, který platí hůře a ještě by jsme tím posilovali konkurenci v domácí lize, což je to poslední, co potřebujeme, vzhledem k druholigové půlce kádru kdy navíc čekám, že posilování po Karlovsku bude znamenat nákup dalších druholigistů.

Čili závěrem, Kúdelu oželím, co tak zkusit ukecat zase Karišika, nebyl to velký myslitel, ale o to v obraně šlo, nic nevymýšlel, prostě odkopl, uklidil, byl jistota.
Cufa s těžkým srdcem(je to srdcař, bojovník, dříč) ale jen do dobré ligy (dle mne svou bojovností, dříčstvím, nicneodflakováním do ní [ideálně Bundesliga] už dorostl).
Koláře bych pak nepouštěl nejraději vůbec, ještě musí dozrát. Pokud by, tak jedině do ciziny ale s tím, že peníze utržené Karl nechá na nákup nějakého jiného dobrého, byť levnějšího, brankáře.
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
23.12.2017, 15:34
 
 
Reakce na RadekB.: Nesouhlasim. Cuf sice nedosahuje kval...
Kušnírův problém byl, že to měl trochu na salámu, resp. že byl zhejčkanej Spartou (a jeho plat roze*ral kabinu Slovanu). Ale centry měl přesné dlouhodobě. Ne jen jednu povedenou půlsezónu...
Každopádně Cufovi přeji, aby jeho výkony rostly i nadále a aby si tu tvou Bundesligu pořádně zahrál Smajlík
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
23.12.2017, 15:32
 
 
Je fakt, že Kúdela na hřišti nepřesvědčuje výkony, možná se od něj čekala větší jistota. Ale je to nejzkušenější hráč kádru a podle mě někoho takového v obraně prostě potřebujeme. Karafiát potřebuje růst vedle nějakého mazáka. A na obranu Kúdely bych podotknul, že není klasickým stoperem (pokud vím, tak hrával hlavně DZ). Jeho výhodou je právě univerzálnost v obraně, což je něco, co se při našem kvalitativně úzkém kádru může hodit.
Souhlasím, že CUF prožívá svou vrcholovou sezónu, ale i když je kapitán, tak si nemyslím, že by byl nenahraditelný. Samozřejmě bych si přál, aby se stal spolu s Kolářem neprodejnou ikonou klubu, ale obávám se, že už současný Slovan přerostl a bude chtít po všech těch letech změnit klub. S jeho případným odchodem bych tak byl snáze smířený, než s odchodem Kúdely či Koláře.
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
23.12.2017, 14:33
 
 
Jinak Kúdelu bych i pustil, ale Koláře a Coufala jako klenoty ne. Coufal se vypracoval v hráče, majícího svou pílí na bundesligu a Kolář je nejlepší brankář u nás, takže i tam by měla být cizina, pokud už. Každopádně prodávat domácí konkurenci, když navíc víme, že peníze Karl obratem prošustruje v Preciose místo nákupu kvality...
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
23.12.2017, 13:59
 
 
Osobně jsem zklamaný, ale nezbývá doufat, že to třeba dopadne dobře. Každopádně je Holoubek slabší jak Jindra a navíc je to mentalitou sparťan, co bude brát štaci u nás jen jako mezietapu a čekačku na to, až bude uvolněna Stračatella. Ani bych se nedivil, kdyby s náma Sparta klasicky vyjebala doložkou, že si ho budou moci "zadarmo" stáhnout, nebo budou mít předkupní právo. Snad nám aspoň dovolí s Holoubkem nastooupit proti nim a nebude trenér muset na tribunu....
 
 
mikas_cze
 
karma -92 Reagovat
mikas_cze | 💙💙💙💙💙
22.12.2017, 11:22
 
 
Reakce na Zdenda2012: tak Holoubek Jindra už není zrovn...
Takže vlastně žádná změna na trenérském postu.
Oba dva jsou to trenéři se stejným myšlením a umí pracovat s mladými hráči.
Smajlík
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
22.12.2017, 06:32
 
 
Reakce na gejza.s: No Koláře s Kúdelou bych zrovna do Sl...
Nesouhlasim. Cuf sice nedosahuje kvalit Gebreho, to je opravdu talent, ale treba Kusnira uz davno da s prehledem. Navic se mu ustalila kopaci technika a nyni ji ma famozni. Jeho centry jsou posledni dobou lahudka. Nerad bych ho videl jit pryc, snad jen kdyby to byl krok vys - a ten si za odvedene sluzby zaslouzi,ne ze ne. Kudela me nikdy nenadchl toho at si vemou! Smajlík Kolare nedavat, nebo se vylozene naseru!
 
 
Zdenda2012
 
karma +2 Reagovat
Zdenda2012 | Turnov
21.12.2017, 18:05
 
 
tak Holoubek Jindra už není zrovna to bylo ohlašeno
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
21.12.2017, 12:52
 
 
No Koláře s Kúdelou bych zrovna do Slavie pouštět nechtěl. Tipoval jsem to spíše na Cufa, který je ve Slovanu už dlouho, ale na druhou stranu u něj nemám pocit, že by jeho odchod byl pro Slovan tak zásadní ztrátou. I když šla jeho forma nahoru, ruku na srdce - přeci jen nedosahuje kvalit Gebreho či Kušníra (v době, kdy u nás hrál).
Kolář jako jediný odchovanec v základu by měl být v lize neprodejný a Kúdela je univerzálním pilířem obrany, který se bude nahrazovat jen velmi těžko...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS