Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
17.12.2017, 01:12
 
 
Reakce na mikas_cze: Přeci když mají prachy, tak snad ne...
Protoze uz klubu/majiteli duveru davno X-krat splatil. Viz Sparta/Plzen minuly rok. Navic majitel to tu evidentne nechava dohnit. Ja bych mu to ani nevycital, kazdej se chce jednou posunot dal a neresit kazdy pulrok sehravani noveho tymu jak u blbych na dvorku. Je v idealnim veku a prilezitosti posunot se nekam ven/o uroven vys taky nebudou donekonecna. Jedine co ho muze odradit je vysoce stresove prostredi(Slavie s manazerem tisicileti ktery si kupuje hrace podle FM manageru), takze si myslim jestli spis nezmizi do te Rijeky(coz si myslim ze by byla lepsi varianta nez Sko) Smajlík Ale kdyz zustane budu samozrejme jenom rad Smajlík
 
 
mikas_cze
 
karma -92 Reagovat
mikas_cze | 💙💙💙💙💙
12.12.2017, 08:29
 
 
Reakce na RadekB.: hahaha :)) Ale ty Slavie se bojim ...
Přeci když mají prachy, tak snad nemůžou mít všechno ne ?
Proč by Jindra utíkal z místa, kde to má rád a kde to funguje a je super chemie mezi lidmi. Snad se najdou ještě lidé, kteří neřeší jen peníze.
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
11.12.2017, 15:36
 
 
Reakce na mikas_cze: Tak bohužel, Jindra směr SPARTA :)...
hahaha Smajlík Ale ty Slavie se bojim Smajlík
 
 
mikas_cze
 
karma -92 Reagovat
mikas_cze | 💙💙💙💙💙
7.12.2017, 12:53
 
 
Tak bohužel, Jindra směr SPARTA Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
SiDi_13
 
karma -5 Reagovat
17.11.2017, 22:50
 
 
Odejde kluk, co to tady celý tmelí ... tmelil ... a nikomu nesejde ani ny tom, aby dali na stránky klubu přání hodně štěstí.

Hnus
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
9.11.2017, 11:27
 
 
Reakce na SiDi_13: Odejde Nezmič ... odejdou další, kteř...
Myslím, že odchod Jindry je pravděpodobný tak jako tak. Málokterý trenér u nás vydrží déle než 3 sezóny. Realizační tým se asi bude skládat znovu. Ale tomu, že by kvůli Nezmičovi odcházeli hráči více, než když by tu šéfoval nevěřím. Jestli půjde duo Nezmar - Trpiš do Slávky, tak si určitě nějaké hráče vezmou sebou (juany to zaplatí), ale Ludva by tak jako tak za slušnou nabídku někoho pustil. A klidně i do Slávie.
Jediné, co by nás mohlo více poškodit, kdyby byla hráčská výměna a Nezmič by nám sem poslal nějaké neperspektivní hráče. Myslím si, že si to ale nebude chtít s Ludvou rozházet.
 
 
SiDi_13
 
karma -5 Reagovat
9.11.2017, 01:42
 
 
Reakce na gejza.s: Jenom né Myslivečka *8* Nezmič je P...
Odejde Nezmič ... odejdou další, kteří tu jsou jen díky němu ... trenérem počínaje.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
8.11.2017, 15:20
 
 
Jenom né Myslivečka Smajlík
Nezmič je Pan sportovní ředitel, ale z jeho případného odchodu bych nedělal tragédii. Tituly se udělaly již před Nezmičovým ředitelováním a ruku na srdce, kdyby nebyly úspěchy v EL, nebyla by Nezmičova éra v kontextu Slovanu žádná sláva. Nezmar měl šťastnou ruku s angažováním Kováče a Trpišovského, ale vzpomeňme si na propadáky např. s Rajnochem, Slovákem, Ďubkem. Samozřejmě, že primárním viníkem patálií je škrt Ludva, který má tu nemoc, že vše co má nohy prodává (kromě klubu samotného) a zpět nepustí ani chlup, ale i tak mohla být některá přestupová okénka zužitkována lépe...
A kdyby se nedejbože Ludva probral a novému řediteli, či trenérovi dal na hráče víc prostředků, mohlo by to klubu ještě prospět.
 
 
SiDi_13
 
karma -5 Reagovat
8.11.2017, 00:32
 
 
Kouzelníka Pokustóna ... třeba vytáhne z klobouku víc než králíly ... ale Nezmiče snad i chápu ... a v létě Trpiš za nim.
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
7.11.2017, 20:38
 
 
Reakce na zizkaa: Tak koho místo JN? :(...
Hlasuju pro BOGASE Smajlík
 
 
zizkaa
 
karma 0 Reagovat
7.11.2017, 10:05
 
 
Tak koho místo JN? :(
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
6.11.2017, 19:46
 
 
Mhm, tak Nezmic uz to tu bali. No, asi ma lepsi informace o stavu a smerovani klubu... Smajlík sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/932237 (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
1.11.2017, 13:18
 
 
Reakce na RadekB.: Boske zhubnul, dostal se do formy a j...
Přesně. Rozdílový hráč. A jak panečku jdou najednou Cufovi centry a Kébovi góly. Spousta hráčů prostě potřebuje někoho, kdo to vezme ve středu na sebe, protože sami tu odpovědnost neunesou. A takto jim narůstají křídla. Jen ten Ševčík mi pořád připadá takovej budižkničemu. Těším se, až se vrátí Bartl, ten by to pravé křídlo mohl zvednout.
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
30.10.2017, 22:42
 
 
Reakce na Gejza.S: Paráda, kdo by to byl v létě řekl. Ta...
Boske zhubnul, dostal se do formy a je tim czapi-prislovecnym rozdilovym hracem Smajlík
 
 
Gejza.S
 
karma +10 Reagovat
29.10.2017, 19:28
 
 
Paráda, kdo by to byl v létě řekl. Takto jsme Předměstí nesmetli ani nepamatuju, i když jsme měli štěstí, že oni neproměnili svoje šance.

Mužstvo je v laufu a evidentně mu to šlape. Přijde mi ale diametrální rozdíl ve hře dopředu s Boskem a bez. Těch pár posledních zápasů s Boskem už vypadá jako nefalšovaný ofenzivní fotbal. Před tím to byl takový buldočí fotbal, kdy jsme si moc nevěděli rady, ale nějaký ten gól tam dotlačili.

Přeju klukům, aby jim to co nejdéle vydrželo a nám všem, aby s námi zase Ludva v zimě nevy*ebal a nerozprodal vše co střílí góly.
 
 
gejza.s
 
karma +10 Reagovat
29.10.2017, 19:25
 
 
Reakce na Kofler: Hej, tak to je gól, koukám, že tady je...
Jenom pár a máme to také za pár. Diskuze nejspíše zanikne přechodem německé mutace stránek na nový formát. Totéž se stalo u angličtinářské mutace, kde diskuze také technicky vzato fungovala.

Jebat facebook!
 
 
mab
 
karma +4 Reagovat
mab | Praha u Chrastavy
29.10.2017, 09:23
 
 
Včera jsme hráli 35 minut děsivě, pak dobře. Po poločasu 10 minut děsivě a pak už to zase šlo. Krásný výsledek, region je náš!
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
24.10.2017, 17:20
 
 
Reakce na Kofler: Hej, tak to je gól, koukám, že tady je...
Jj, jen par, uzivejme si to Smajlík
 
 
Kofler
 
karma 0 Reagovat
Kofler | Liberec
23.10.2017, 01:39
 
 
Hej, tak to je gól, koukám, že tady ještě stále funguje stará diskuse. Stránky pro Němce jsou totožné. Jsem se sem dostal opravdu jen velmi čirou náhodou přes google. Momentální nápad. Smajlík Každopádně to asi moc lidí neví..třeba časem jako já.
 
 
RadekB.
 
karma +3 Reagovat
23.10.2017, 00:18
 
 
2b na LM!!! Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS