FC Slovan Liberec | Spielbericht: Liberec - Příbram 2:0

(1:0)
PříbramPříbram
Liberec: Hauzr - Hamouz, Lukáš, Valachovič, Šinglár - Papoušek, Polák, Hodúr(88.Broschinský), Kisel - Ančic, Pospíšil(61.Slepička)
Branky: 40.Rychlík (vlastní), 53.Hodúr

Od začátku utkání byli naši hráči aktivnějším a lepším týmem. V úvodních 30. minutách jsme měli několik dobrých šancí, naši hráči ale nezvládli koncovku. O zápis do střelecké listiny se ale postaral hostující Rychlík - ten ve 40. minutě, po centru Hamouze, tvrdou ranou z malého vápna překonal vlastního brankáře a rozjásal tak liberecké tribuny - 1:0. Druhý gól viděl stadion U Nisy v 53. minutě - Polák skvěle uvolnil Hodúra a ten tváří v tvář brankáři Sňozíkovi nezaváhal - 2:0. V 74. minutě šel Hodúr znovu sám na brankáře - tentokrát ale na Sňozíka nevyzrál. První šanci hostí měl Jendruščák, Hauzr proti němu ale včas vyběhl a střelu vyrazil. V 84. minutě měl ještě ohromnou příležitost Ančic, přihrávku od Šinglára ale dostal později než měl. FC Slovan Liberec si tak na své konto připsal první ligové body v této sezóně.