FC Slovan Liberec | Spielbericht: Dvůr Králové - Liberec 0:5

(0:4)
LiberecLiberec
Liberec: Čech - Hamouz, Košťál, Lukáš, Šinglár - Kisel (57. Broschinský), Langer, Polák (46. Hodúr), Pudil - Němec, Slepička (46. Pospíšil).

Report

Úvod zápasu našemu týmu vyšel přesně podle představ - hned první šance skončila gólem. Kisel zahrával v 1. minutě standardku, na jeho centr vyskočil Němec a hlavou nedal domácímu brankáři šanci - 0:1. Ve 22. minutě si Kisel s Němcem spolupráci zopakovali - Němec opět hlavou 0:2. Ve 36. minutě už byl stav 0:3 - brankáře Tomka střelou po zemi překonal Slepička. Brankové hody první půle zajkončil Polák. Ve 45. minutě se nejlépe zorientoval ve vápně domácích a stanovil skóre prvního poločasu 0:4.

Ve druhé půli naši výrazně ubrali a výsledkem byl jediný gól v brance domácích. V 69. minutě ho vymyslel Hodúr a zrealizoval Pospíšil - 0:5.