5.Spieltag, Sonntag 31.8.2008,  
Příbram Příbram
1:2
(0:1)
LiberecLiberec
Příbram: L. Krbeček - M. Plašil, J. Štochl, S. Nohýnek, M. Mišun (77. Pilík) - D. Huňa, L. Nechvátal, H. Blyik, P. Tomašák (74. Hloušek) - T. Borek, D. De Oliveira (46. Štochl).
Liberec: Hauzr - Polák (61.Radzinevičius), Holeňák, Košťál, Vulin (84.Janů) - Dočkal, Bílek, Dort (64.Dittrich), Frejlach - Nezmar, Kerič
Branky: 64. Mišun - 19. Frejlach, 69. Nezmar. ŽK: 76. Borek - 14. Nezmar, 49. Kerič, 76. Radzinevičius. Rozhodčí: Příhoda - Lhoták, Pospíšil.
Zuschauerzahl: 4202

Bericht

Utkání začal lépe domácí tým. Naši hráči vypadali, že mají v hlavách ještě vyřazení z Poháru UEFA, tempo hry tak diktovala Příbram. Ve 12. minutě mohl otevřít skóre De Oliveira, brankář Hauzr byl ale proti. Toto varování našemu týmu postačilo.

V 19. minutě prodloužil Nezmar hlavou na nabíhajícího Frejlacha, ten vběhl do vápna a nedal domácímu brankáři nejmeší šanci - 0:1.

Domácí inkasovaná branka zaskočila a v prvním poločase už prakticky nic nepředvedli. Gólovou pojistku mohl naopak přidat Dočkal, toho ale ve 30. minutě zblokoval obětavý Štochl.

Do druhé půle vstoupila Příbram opět aktivněji. Její touha vyrovnat byla znatelná a v 54. minutě mohla být vyslyšena. To by ale Tomašák nesměl být svou šancí překvapen a musel by zakončit.

Příbram se nicméně vyrovnání dočkala. Když už tlak domácího týmu slábl ujal se před naším vápnem balonu mladičký Mišun a svým premiérovým ligovým gólem vyrovnal - 1:1.

Domácí se ale neradovali dlouho. V 69. minutě zafungovala spolupráce našich útočníků. Nelapitelný Kerič našel dobře postaveného a důrazného Nezmara, který vrátil vedení na naši stranu - 1:2.

Příbram tentokrát poinkasované brance nezvadla. Naopak se hnala za vyrovnáním. V 85. minutě měl k němu blízko Štochl. Jeho pokus ale do sítě nepustila tyč Hauzrovy branky! Gólovou pečeť pak mohl vytáhnout i jeden z našich útočníků. Jak Nezmar tak i Kerič ale v závěrečných minutách ztroskotali na Krbečkovi. Závěr utkání jsme si pohlídali a do Liberce vezme tři důležité body.

 

Aktuell auf der Website

Direktduelle 2008/2009
5.Spieltag Příbram - Liberec 1:2
19.Spieltag Liberec - Příbram 1:0
Verwandte Artikel

Generalpartner

Hauptpartner

Generalpartner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Partner: Synot

Copyright © 2011-2018 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS