FC Slovan Liberec | Spielbericht: Slavia - Liberec 3:3

Slavia Slavia
3:3
(3:1)
LiberecLiberec

Utkání se hraje 2 x 15 minut. Hráči střídají průběžně. Naši hráči vedli gólem Daniela Pudila ze 2. minuty. O chvíli později ale vyrovnal Švento. Ten přitom vyrovnal, když si balon chytře narazil o mantinel. Další gól do naší sítě přidal Aračič. Na 3:1 pro Slavii pak po dobré kombinaci přidal Jarolím. Tímto výsledkem skončil první poločas, kde krom fotbalu zaujala diváky i zbytečně tvrdá hra Matěje Krajčíka.

Hned v úvodu druhé půle krásně vystřelil Brezinský a snížil na 2:3. Naši se zaslouženého vyrovnání dočkali po hezké kombinaci, kterou zakončil Papoušek. V závěru měly oba týmy šanci strhnout vítězství na svou stranu, ani jednomu se to však nezdařilo.

V brance našeho týmu stál Hauzr, v poli se střídali Matula, Pospěch, Hodúr, Košťál, Brezinský, Šinglár, Frejlach, Papoušek, Pudil a Blažek.