FC Slovan Liberec | Spielbericht: Liberec - Bohemians 1905 5:5
Menu Mehr x x

ForV, Samstag 13.1.2007
Liberec Liberec
5:5
(2:3)
Bohemians 1905Bohemians 1905

Report

Naši hráči prohrávali od 4. minuty, kdy Bohemce vyšel rychlý brejk a přečíslení. První šanci pražanů zužitkoval Marek 0:1.

V 8. minutě pak po rohovém kopu Bílka zúročil naší převahu Hamouz. Jeho střela se od tyče odrazila do branky 1:1. V 10. minutě poslal náš tým do vedení Liška 2:1, ještě v té samé minutě stihl ale vyrovnat Kotyza 2:2.

Ve 13. minutě se k balonu nedokázal prodrat brankář Bolek a do prázdné branky pak pohodlně skóroval Matúš 2:3. Tímto výsledkem skončila i první půle.

V úvodu druhé půle se hrál hodně úporný fotbal, největší šanci měl Holenda, ale netrefil odkrytou branku. V 9. minutě pak zvýšil náskok Bohemky Bálek 2:4. O minutu později ale zakončil hezkou kombinaci našeho týmu Frejlach 3:4.

Ve 13. minutě šel Holenda sám na brankáře, s kličkou ale neuspěl. V zápětí ale hezkou střelou z dálky vyrovnal na 4:4. O minutu později ale dal Kulvajt na 4:5. Naši však přidali a na začátku poslední minuty vyrovnal Hamouz po krásné kombinaci na konečných 5:5. V závěru jsme soupeře přitlačili, ale na vítězství jsme nedosáhli.

Trenér Lavička dal tentokrát důvěru této sestavě: v brance Petr Bolek, v poli se střídali Holenda, Dohnálek, Polák, Liška, Bílek, Ančic, Frejlach, Vlasko, Hamouz a Rehák.


Hauptsponsor
Preciosa
Hauptpartner
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Andere Partner
Břízky - Euroseal La Piazza
Medienpartner
Hitrádio Contact Rádio Impuls