FC Slovan Liberec | Spielbericht: Mladá Boleslav - Liberec 2:0
Menu Mehr x x

TC, Samstag 20.1.2007
Mladá Boleslav Mladá Boleslav
2:0
(0:0)
LiberecLiberec
Mladá Boleslav: Kučera (46. Miller) - Ševinský, Pára (46. Rolko), Rajnoch, Nesvadba - Ordoš, Dittrich (55. Kysela), Abraham, Poláček (61. Brunclík) - Nečas (68. Fabián), Sedláček (46. Mikolanda).
Liberec: Hauzr - Šinglár, Matula, Košťál, Pudil - Papoušek (46. Dohnálek), Bílek (74. Rehák), Frejlach, Liška - Hodúr - Nezmar (46. Holenda).
Branky: 65. Rajnoch, 78. Ordoš. ŽK: Matějovský - Pudil, Košťál.

Report

První poločas patřil našemu týmu, Mladou Boleslav jsme do šancí nepouštěli. Ty své jsme ale využít nedokázali. Nezmar střílel těsně vedle, Papouškův pokus likvidoval brankář Kučera a Bílkovi střela v dobré šanci nesedla.

Několik dobrých příležitostí našeho týmu skončilo nepřesnou přihrávkou. Boleslav se činila především z brejků. Naše obrana si s nimi ale věděla rady. Poločas tak skončil 0:0.

Do druhé půle trenér Uhrin výrazně prostřídal, hra se pak na chvíli vyrovnala. Postupně jsme ale získali opět převahu, kterou mohl gólem zúročit Liška. Po přihrávce Holendy byl sám před brankářem, šance se ale sám zalekl a prováhal ideální moment pro zakončení. Brankář Miller pak Lišku vytlačil ze střeleckého úhlu.

V 65. minutě se Boleslav dostala do první šance, a hned ji využila. Naše obrana si nevšimla rozeběhnutého Rajnocha, který z nějakých šesti metrů nedal hlavou našemu brankáři šanci - 1:0.

Naši se pak snažili o vyrovnání, v koncovce se jim ale nedařilo. Boleslav naopak potrestala další naší chybu. Rehák přišel o balon a Ordoš šel sám na Hauzra. Udělal mu kličku a do prázdné branky skóroval podruhé - 2:0.

Zbytek utkání se dohrával v režii domácích, kteří mohli ještě gól přidat, nezvládli ale koncovku.


Hauptsponsor
Preciosa
Hauptpartner
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Andere Partner
Pneu Hnídek Kristýna
Medienpartner
Hitrádio Contact Rengl