FC Slovan Liberec | Spielbericht: Liberec - Vlašim 3:2
Menu Mehr x x

přát., Mittwoch 29.6.2011, 11:00, NYMBURK
Liberec Liberec
3:2
(3:1)
VlašimVlašim
Liberec:
1. poločas: Bičík - Martan, Karišik (44. Dejmek), Polák, Fleišman - Sivrić, Bosančić, Krystan, Breznaník - Moustapha, Šural.
2. poločas: Hauzr - Gebre Selassie, Zieris, Dejmek, Janů - Štajner, Krystan, Bosančić (65. Martan), Liška - Šural (65. Moustapha), Hadaščok.
Vlašim:
1. poločas: Drápela - Novák (15. Vebr), Petrů, D. Nešpor, Mareš - Kotyza, Stejskal, Radosta, Průcha - Strnad, Kolašinač.
2. poločas: Toma - Vebr, J. Petrů, Císař, D. Nešpor - Vrťo, Avramovič, Radosta (60. Kučera), Norek - Jícha (89. Borkovec), Matějka.
Branky: 5. Šural, 41. Breznaník, 43. Sivrić - 11. Strnad, 52. Matějek.

Report

Slovan začal zápas aktivně a do vedení se dostal v páté minutě po hrubé chybě stopera hostů, který neodhadl odskok míče. Ten jej přeskočil a osamocený Šural chladnokrevně zavěsil - 1:0.

V 11. minutě Vlašim vyrovnala po standardní situaci, kdy naše obrana po rohu neuhlídala hlavičkujícího Strnada - 1:1.

Slovan měl v dalších minutách řadu šancí. Moustapha svou vyloženou ale neproměnil. Stejně se po střelách vedlo i Breznaníkovi a Šuralovi.

Ve 25. minutě kopal přímý kop Fleišman, balon se zastavil o tyč. Následně hlavičkoval do tyče Šural, akce pokračovala a ještě jednou zachránila Vlašim branková konstrukce. Tentokrát zastavila hlavičku Breznaníka.

Ve 41. minutě se gólově prosadil Breznaník, který prostřelil z hranice vápna brankáře Vlašimi - 2:1. Vzápětí připravil po akci Krystana Breznaník gól pro Sivriće, ten skóroval pohodlně do prázdné branky - 3:1.

V 52. minutě hlavičkoval po rohovém kopu těsně nad branku Dejmek. V 65. minutě Vlašim snížila. Hlavičkující Matějka poslal balon přesně do protipohybu brankáře Hauzra - 3:2.

Ausbilder

Jaroslav Šilhavý (FC Slovan Liberec): "Bylo to naše první střetnutí a musím říct, že splnilo má očekávání. Celkově jsme viděli dobré herní situace, které jsme třikrát vyřešili gólově. Některé šance zůstaly nevyužity, což je škoda. Testovali jsme dva hráče. Oba se ukazují v dobrém světle. Škoda, že se Karišik v závěru první půle zranil. Musíme věřit, že to nebude nic vážného."

Roman Nádvorník (FC Graffin Vlašim): "Po třech dnech trénování jsme odehráli zápas, který hráči dobře odpracovali. Bylo tam sice plno chyb, ale také pozitivní věci, takže jsem spokojený. Všichni noví hráči jsou u nás na zkoušku. Hledáme hlavně střední záložníky a musíme poskládat útok."


Hauptsponsor
Preciosa
Hauptpartner
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Andere Partner
Eurovia Geoprint
Medienpartner
Hattrick Hitrádio Contact