FC Slovan Liberec | Spielbericht: Liberec - Příbram 2:3
Menu Mehr x x

přát., Samstag 2.7.2011, ČESKÝ DUB
Liberec Liberec
2:3
(2:1)
PříbramPříbram
Liberec: Bičík (46. Kovář) - Gebre Selassie, Karišik, Polák (63. Dejmek), Janů - Bosančić, Krystan (63. Zieris), Štajner (63. Vlasko), Breznaník (63. Liška) - Šural (63. Blažek), Diviš (63. Sivrić).
Příbram:
1. poločas: Rondzik - Macháček, Krejčí, Hejda, Djuketič - Klesa, Tarczal, Koukal, Pazderník - T. Pilík, Wágner.
2. poločas: Hruška - M. Štochl, Ricka, Andrejevič, Divíšek - Mareš, Mojdl, Videgla, Pleško - Jurdík, Šlapák.
Branky: 15. a 18. Štajner - 78. a 79. Jurčík, 27. Koukal.

Report

Od úvodu diktoval Slovan tempo hry. Ve druhé minutě nedosáhl Šural na gólový centr Gebre Selassieho. Mladému útočníkovi Liberce chyběl snad krok. Další nebezpečné akce si Slovan schoval na osmou minutu. Nejdříve hosté vyřešili nebezpečný centr do vápna. Po rohu Štajnera pak se štěstím přežili závar ve vápně.

V 15. minutě už se tým Liberce radoval ze zaslouženého vedení. Breznaník vybojoval míč ve středu hřiště a hezkou individuální akci zakončil přesnou přihrávkou na volného Štajnera. Ten se nemýlil - 1:0. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Šural vybojoval u brankové čáry zdánlivě ztracený míč, posunul ho na Breznaníka, který centrem našel opět Štajnera. Ten si míč zpracoval na prsa a chladnokrevně zavěsil - 2:0.

Slovan měl i v dalších minutách výraznou převahu. Z první vážnější akce se ale z gólu radovala Příbram. Bičík proti hlavičce soupeře skvěle zasáhl, už to vypadalo, že akci vyřeší, na zadní tyči ale dokázal míč propasírovat do branky Bičíka Koukal - 2:1. I přes řadu dalších šancí se Slovan další branky v síti hostí nedočkal.

V 50. minutě se do gólové šance dostal Diviš. Jeho hezkou ránu na přední tyč ale zastavila tyčka. V 57. minutě mohl přidat další gól Gebre Selassie. Jeho technický pokus ale opět zastavila branková konstrukce. V 63. minutě proběhlo na naší straně velké střídání. Trenér vyměnil hned šest hráčů. V 65. minutě střílel Vlasko vedle branky.

Příbram postupně ovládla střed hřiště a začala být nebezpečnější. Vyrovnání se dočkala v 78. minutě po rohovém kopu. V našem vápně se prosadil Jurčík - 2:2. Ten samý hráč dokázal o minutu později završit obrat. Jeho parádní střela skončila za zády Kováře - 2:3.

V 81. minutě mohl vyrovnat Liška, který zakončoval zdařilou kombinaci svých spoluhráčů. V dobré pozici ale střílel Liška nad branku. Zápas s Příbramí náš tým nakonec prohrál.


Hauptsponsor
Preciosa
Hauptpartner
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Andere Partner
1. jizerskohorská stavební Vavruška Hanke
Medienpartner
Hitrádio Contact Beat radio