FC Slovan Liberec | Spielbericht: Slovácko - Liberec 0:0
Menu Mehr x x

23. Spieltag, Samstag 3.4.2010
Slovácko Slovácko
0:0
(0:0)
LiberecLiberec
Slovácko: M. Filipko - L. Kubáň, T. Košút, P. Němčický, M. Kuncl - C. Nascimento (46. V. Valenta), J. Perůtka (86. L. Zelenka), T. Abrahám, L. Fujerik - V. Ondřejka, I. Nestorovski (57. P. Švancara)
Liberec: L. Zich - L. Vácha (46. J. Nezmar), R. Kelić, R. Dejmek, T. Janů - B. Dočkal, M. Holeňák, M. Gecov, T. Frejlach (88. J. Diviš), J. Liška - O. Smetana (78. P. Papoušek)
ŽK: 32. I. Nestorovski, 42. T. Košút, 84. T. Abrahám - 7. B. Dočkal, 14. R. Dejmek, 32. M. Gecov, 42. O. Smetana, 50. R. Kelić, 63. J. Nezmar. Rozhodčí: Matějek - Mencl, Koval, Hájek.
Publikum: 5220

Report

Trenér Josef Petřík musel před zápasem vyřešit další nepříjemný problém, na tréninku se poranil Lovre Vulin a do zápasu nastoupit nemohl. Skupina našich marodů se tak opět rozrostla ...

V rozestavení to vypadalo, že hrajeme na jednoho útočníka, ze zálohy se na hrot ale často přesouval Tomáš Frejlach. Úvodní minuty zápasu nabídly především boj ve středu hřiště. Až v 17. minutě se slušně zaplněný stadion Miroslava Valenty dočkal hezkého fotbalového momentu. Dočkal kopal rohový kop a do odraženého míče se opřel Liška. Jeho krásný volej ale neprošel houštinou těl.

Ve 21. minutě si zpracoval míč pro sebe Smetana. Přihrávkou před vápno vyzval ke střele Dočkala, jeho pokus ale skončil metr vedle vzdálenější tyče.

Ve 31. minutě si zahrál rozhodčí, bylo to ale k neradosti našeho týmu. Smetana posouval do brejku Holeňáka, tomu šel míč za obranu. Zbrzdil ho ale rozhodčí ...

Utkání se nehrálo v rukavičkách, na obou stranách byly k vidění tvrdé fauly. Žluté karty rozdával rozhodčí ale jen na naší straně. Po půlhodině hry viděli žlutou kartu už tři naši hráči.

Ve 36. minutě rozjel na pravé straně doposud nejhezčí akci zápasu Vácha. Balon posunul na Dočkala, ktarý na hranici vápna našel Frejlacha. Ten se prodral přes obránce ale ztroskotal na brankářovi, který chytil jeho pokus z malého vápna.

Ve 42. minutě kopali domácí rohový kop, Zich ale nebezpečí uhasil. Z dalšího rohu se domácí opět dostávali před naší branku, faulovali ale brankáře Zicha. Toho hájil Smetana a byl za to potrestán žlutou kartou, stejně jako faulující hráč.

Závěr první půle ještě přinesl hlavičku Nestorovského, kterou si ale Zich pohlídal. V první půli tak fanoušci gól neviděli.

Do druhé půle nemohl naskočit Vácha, který se patrně v jednom ze soubojů zranil. V naší sestavě to znamenalo, že se Janů přesunul na pravou stranu obrany, na jeho místo se stáhl Liška. Levou stranu zálohy hrál Dočkal, na pravé byl Frejlach.

Hned ve 46. minutě to zkoušel technickou střelou Dočkal, branku těsně přestřelil. V 50. minutě málem potěšil domácí fanoušky brankář Zich. Tomu vypadl z ruky vysoký balon, naštěstí dokázal před dotírajícím hráčem svou chybu napravit. Hned poté zkoušel své střelecké štěstí Nezmar, mířil ale těsně nad branku.

V 63.minutě kopal přímý kop Valenta přímý kop. Balon skočil ve vápně, žádný ze soupeřových hráčů se k němu ale nedostal a Zich míč chytil.

V 74. minutě si míč postavil k přímému kopu opět Valenta. Tentokrát míč kopnul jak z učebnice, balon přeletěl těsně nad shlukem hráčů a u zadní tyče jak fantastickým zákrokem vykopl brankář Zich na roh. Ten jsme ubránili.

V 77. minutě dostal dobrou přihrávku před vápno Smetana, balon mu ale v poslední chvíli uskočil. V 86. minutě byl blízko gólu Nezmar. Po autovém vhazování Frejlacha zachránil domácí od gólu jen reflexivní zákrok brankáře Filipka, který zlikvidoval Nezmarův pokus z bezprostřední blízkosti.

Náš kanonýr se k zakončení dostal ještě jednou, jeho střela ale branku minula. Zápas na Slovácku skončil bez branek.


Hauptsponsor
Preciosa
Hauptpartner
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Andere Partner
Recovera 11TEAMSPORTS
Medienpartner
Rádio Impuls eFotbal