FC Slovan Liberec | Spielbericht: Teplice - Liberec 1:0
Menu Mehr x x

17. Spieltag, Sonntag 22.2.2009
Teplice Teplice
1:0
(1:0)
LiberecLiberec
Teplice: T. Grigar - V. Vidlička, P. Lukáš, M. Klein, A. Rosa - A. Ljevakovič, M. Matula, Š. Vachoušek (73. Mareš), V. Stožický (85. Verbíř) - T. Vondrášek (79. Smejkal), A. Mahmutovič.
Liberec: Zlámal - Gebre Selassie, Holeňák, Košťál, Janů - Papoušek (84.Radzinevičius), Dort (66.Hochmeister), Gecov (73.Smetana), Dočkal - Blažek, Nezmar.
Branky: 37. Stožický. ŽK: Holeňák. Rozhodčí: Kocourek - Jiřík, Kovařík.

Report

Trenéři se v Teplicích museli obejít bez distancovaného Keriće, který bude chybět ještě v Plzni a bez zraněného Frelacha. V brance dostal přednost Zdeněk Zlámal.

Zápas začal aktivněji náš tým. Blažek ani Dort z úvodní mírné převahy ale nic nevytěžili. Hrálo se hodně mezi šestnáctkami, ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. Až ve 12. minutě se do našeho vápna odvážil Stožický, obrana jej ale včas umravnila.

První nebezpečnější akcí zápasu byl individuální kousek aktivního Blažka, jeho střela těsně minula branku. Naši hráči byli aktivnější, domácí vyčkávali. A dočkali se ve 37. minutě, kdy Mahmutovič utekl naší obraně a servíroval gólovou přihrávku pro Stožického. Ten měl lehkou práci a otevřel skóre - 1:0.

Chvíli poté mohl vyrovnal Blažek, mířil ale těsně vedle. Poločas jsme prohráli 1:0.

Ani druhá půle nepřinesla změnu obrazu hry. I nadále se hrál vyrovnaný fotbal převážně mezi šestnáctkami. V první pětimnutovce měli šance domácí, Mahmutovič ai Vondrášek se však neprosadili. Několik slibných akcí pak předvedl náš tým, vážnější nebezpečí z nich ale nehrozilo.

Trenér Škorpil se pokusil oživit naší hru střídáním. Snaha našich hráčů po vyrovnání byla patrná,ale marná. Nejblíže gólu měl v nastaveném čase utkání Smetana. Jeho hlavička se ale mezi tyče nevešla. Z Teplic tak potřetí v řadě odjíždíme bez bodu.


Hauptsponsor
Preciosa
Hauptpartner
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Andere Partner
iQLANDIA Masea
Medienpartner
eFotbal Beat radio