FC Slovan Liberec | Spielbericht: Fulnek - Liberec 1:2pen
Menu Mehr x x

4. Spieltag, Mittwoch 10.10.2007
Fulnek Fulnek
1:2pen
(1:1)
LiberecLiberec
Fulnek: J. Pospěch - M. Vyskočil, Z. Kaprálik, K. Doležal, V. Staš - J. Lukaštík (76. O. Malohlava), M. Kovář (70. P. Dittrich), R. Slončík (80. R. Krása), T. Vajda, M. Sokol - D. Koštuřík.
Liberec: Z. Hauzr - P. Šinglár, P. Košťál, J. Polák, P. Krátký (46. M. Jirouš) - Hudson, J. Bílek, A. Petrouš, P. Papoušek - J. Dohnálek, F. Dort.
Branky: 39. Koštuřík - 27. Dohnálek. Penalty: 3:4. ŽK: Lukaštík - Petrouš, Bílek. Rozhodčí: Hájek - Santarius, Szarowski.
Publikum: 1216

Report

Trenér Radim Nečas nemohl v utkání počítat s Hodúrem a Nezmarem, kteří mají drobná zranění a Frejlachem, který má střevní potíže. Rozšířili tak početnou marodku našeho týmu.

Úvod utkání byl v režii aktivních domácích hráčů. Ti se dostávali před naše vápno, zde ale příliš nebezpeční nebyli. Aktivní byli zejména krajní záložníci Lukaštík a Vajda, jejich centry ale nenacházely adresáty. Naši hráči se rozjížděli pozvolna. V 6. minutě se do šance dostával Vajda, naše obrana ale včas zafungovala.

Našemu týmu se po deseti minutách podařilo vyrovnat hru. V následujících minutách se fotbalový fanoušek ale příliš nebavil. Hrálo se ve středu hřiště a bez nápadu. Za šanci lze snad označit jen Kovářův nezdařilý střelecký pokus ze 22. minuty, který Hauzr hravě zlikvidoval. Prvním zajímavým momentem byla až vedoucí branka našeho týmu. Ve 27. minutě se naší akce ujal Šinglár, který nastoupil s kapitánskou páskou. Potáhl balon po pravé straně, ukázkově si narazil s Hudsonem a vlétl do vápna. Jeho načechraný balon přesně našel hlavu Dohnálka, který o břevno otevřel skóre - 0:1.

Naši hráči pak evidentně polevili. První výstrahou jim byl ve 37. minutě průnik Lukaštíka, jehož střelu vyrazil Hauzr. Ve 39. minutě už ale bylo vyrovnáno. Centr Lukaštíka se vápnem dostal přes několik našich hráčů až před domácího Koštuříka. Domácí útočník nezaváhal a nabídnutou šanci dokonale zužitkoval - 1:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhé půle vlétli domácí po hlavě. Ve 47. minutě vysunul Kovář Slončíka, proti němu vyběl mimo vápno Hauzr. Slončík jej šikovně přehodil a domácí fanoušci už slavili gól. Košťál ale balon nůžkama vykopl z prázdné brány.

V 50. minutě střílel nebezpečně Lukaštík, Hauzr ale jeho střelu chytil. O chvíli později napřáhl k jedovaté ráně Lukaštík, Hauzr tentokrát balon musel vyboxovat.

V 53. minutě utekl po pravé straně Hudson. Zpětnou přihrávkou našel Papouška, který střílel těsně vedle.

V 72. minutě střílel z úhlu Sokol, Hauzr byl ale připraven. O miutu později parádně vystřelil Papoušek, brankář ale vyrazil na roh. Po něm hlavičkoval z dobré pozice Petrouš, trefil ale jen střed branky.

V závěru se už žádný tým nezmohl na pořádnou šanci a utkání dospělo k penaltám. Z našich hráčů proměni Papoušek, Petrouš, Dort a Šinglár. Za domácí se trefili Doležal, Vajda a Kaprálik. Malohlava nedal a Vyskočilův pokus chytil Hauzr. Vyhráli jsme 4:3 a postoupili.


Hauptsponsor
Preciosa
Hauptpartner
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Andere Partner
Bazén Liberec Gasservis
Medienpartner
rtm plus Liberecká drbna