FC Slovan Liberec | Spielbericht: Liberec - Kostanaj 0:2
Menu Mehr x x

2. Spieltag, Sonntag 15.7.2007
Liberec Liberec
0:2
(0:2)
KostanajKostanaj
Liberec: P. Bolek - P. Krátký (45. J. Blažek), P. Košťál, J. Polák (78. M. Brezinský), D. Pudil (35. J. Liška) - Hudson, J. Bílek, I. Hodúr, P. Papoušek - J. Nezmar, R. Dejmek.
Kostanaj: A. Petuchov - D. Mukanov, K. Nurdauletov, S. Dimitrov, F. Irismetov - O. Lotov, S. Skorych, A. Nurgalijev (79. T. Sabalakov), I. Jurin (83. E. Meshkov) - N. Žumaskalijev, S. Ostapenko (V. Garkusha).
Branky: 16. Žumaskalijev, 35. Ostapenko. ŽK: Irismetov, Jurin, Nurgaljev, Ostapenko. Rozhodčí: Vuorela - Kotinurmi, Koskela (všichni Fin.).
Publikum: 5125

Report

První, doslova hororový, poločas nezačal úplně špatně. Slovan byl aktivnější, Petuchova mohla vystrašit už Papouškova střela za sedmé minuty, kterou však bez s menšími problémy pokryl.

O tři minuty později úřadoval opět Papoušek, když posílal nádherný centr přes nohu na zadní tyč, Dejmek jej hlavou jen těsně minul, balon pokračoval v letu a skončil jen několik decimetrů vedle pravé tyče branky hostí.

Ve čtrnácté minutě po stejné ose: Papoušek-Dejmek mohl postupovat druhý jmenovaný sám na branku, zastavil jej ale praporek asistenta rozhodčího.

Poté se již osmělili hosté a po Košťálově špatném odkopu se pěknou technickou střelou Žumaskalijeva dokonce mohli radovat z vedení.

Slovan zvýšil aktivitu, po několika závarech byl na hranici vápna faulován Bílek. Exekuce se ujal Papoušek, jeho střela jen těsně minula pravý horní roh branky hostí!

V pětatřicáté minutě ale hosté své vedení zvýšili. Jurinův centr z levé strany do branky hlavou umístil Ostapenko.

Hned o minutu později mohlo být ještě hůř. Hosté dopravili balon až do sítě, ale naštěstí je zastavil ofsajd.

Těsně před poločasem jsme měli blízko k vyrovnání. Sám se prodral až za Petuchovova záda a balon se pomalu blížil k brankové čáře, přesně z ní jej ale hosté vykopli a následující Papouškova hlavička jen těsně minula zadní tyč branky hostí.

V druhé půli naši fotbalisté zaveleli k náporu. V 53. minutě Dejmek z blízka přestřelil. Proběhlo mnoho nebezpečných závarů. V 66. minutě se ke střele postupně dostali Papoušek a Hodúr. Obzvláště druhá střela Petuchova protáhla.

O dvě minuty později se skýtala možnost hned několika našim fotbalistům, balon ale prošel jen pokutovým územím. Promáchl i poslední na řadě Blažek.

V 71. minutě opět vystřelil v dobré pozici Hodúr, jeho střela šla ale nad branku.

V 82. minutě měli velkou šanci v naší otevřené obraně Ostapenko a Sabalakov. Prvně jmenovaného zblízka vychytal Bolek. Ten druhý branku v dorážce netrefil.

Posledních pár minut bylo znát, že naši fotbalisté jsou již s vyřazením smířeni. Závěrečná Papouškova standardka tak symbolicky skončila ve zdi.


Hauptsponsor
Preciosa
Hauptpartner
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Andere Partner
Masea Immergas
Medienpartner
Náš region Hitrádio Contact