FC Slovan Liberec | Spielbericht: Debrecen - Liberec 3:4
Menu Mehr x x

ForV, Samstag 13.1.2007
Debrecen Debrecen
3:4
(2:3)
LiberecLiberec

Report

Ve 3. minutě poslal náš tým do vedení krásnou střelou Holenda 0:1. Už v 5. minutě bylo ale srovnáno, hezkou kombinaci soupeře zakončil střelec Sándor 1:1.

V 11. minutě se nádherně z voleje trefil Pudil 1:2, naši zúročili solidní tlak, kdy soupeře nepouštěli dlouhé minuty z jeho půlky.

Ve 13. minutě využili naši hráči přesilovku, kterou rozhodčí nařídil za faul na Šinglára. Už po pár vteřinách hry skončila za zády maďarského brankáře dvakrát tečovaná střela Papouška 1:3.

Těsně před koncem druhé půle snížil náš náskok Zoltán Kiss, který využil narážečky o mantinel 2:3. Tímto výsledkem skončil i druhý poločas.

V 5. minutě druhé půle se k velké radosti zaplněné haly dočkal Debrecin vyrovnání, postaral se o něj Zsolnai. Pražští fanoušci celý zápas raději fandili maďarskému týmu než Slovanu...

Celý poločas se hrál na branku maďarského týmu, ten však velmi pozorně bránil. Až v závěru udělal chybu, rozhodčí je poslal do oslabení, které v 15. minutě zužitkoval Košťál 4:3. Naši hráči postupují do semifinále z druhého místa.

Sestava Slovanu: v brance je Zbyněk Hauzr, v poli se střídají Holenda, Papoušek, Šinglár, Pudil, Košťál, Liška, Hamouz, Brezinský, Pospěch, Ančic a Hodúr.


Hauptsponsor
Preciosa
Hauptpartner
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Andere Partner
Niosport Star taxi
Medienpartner
Český rozhlas Liberec Hattrick